Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Ira

Re: Ira

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 16 mar 2013, o 13:40

Fajna koncepcja z tymi zdjęciami miesiąc po miesiącu. Gratuluję krzepy, bo widać, że Ira już nie jest taka leciuteńka ;) Śliczna panienka z niej wyrasta.
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez bogdanadi » 16 mar 2013, o 15:52

Wilania napisał(a):Fajna koncepcja z tymi zdjęciami miesiąc po miesiącu. Gratuluję krzepy, bo widać, że Ira już nie jest taka leciuteńka ;) Śliczna panienka z niej wyrasta.

Jak miała 5,5 miesiąca ważyła 28 kg i miała w kłębie 61 cm. Ja mam 182 cm i 97 kg , więc jeszcze daję radę ale to musi być szybkie pyknięcie fotki :lool:
Fotki z wczoraj. Ostatnie dni zimy ( mam nadzieję) :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrowionka :-)
bogdanadi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 mar 2013, o 23:45

61 w kłębie?? oooo to duża dziewucha, w jakim ona teraz jest wieku ?? Niewiele mniejsza jest od mojej Kai . :-)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 25 mar 2013, o 07:18

PRZEPIĘKNA!!!! Gdzie te czasy, kiedy mogłam jeszcze Nore podniesc ;(
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 25 mar 2013, o 17:57

Śliczna dziewczynka :ok:
Pomysł z tym robieniem zdjęć - genialny ;) Doskonale widać, jak dziewczynka rośnie.
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 25 mar 2013, o 18:47

Witamy :D (ja jak zwykle spóźniona :roftl: )
Piękna panna ! I to nasza imienniczka :ok:
Klaudia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez bogdanadi » 25 mar 2013, o 22:44

Raspberrydream napisał(a):61 w kłębie?? oooo to duża dziewucha, w jakim ona teraz jest wieku ?? Niewiele mniejsza jest od mojej Kai . :-)

Witamy :-)
Na ostatnich fotkach Ira ma 6,5 miesiąca. Znajomi mówią że jest bardzo długa i ogon ma długi. Czyżby miała dorosnąć do niego? :lool:

Tanorja napisał(a):PRZEPIĘKNA!!!! Gdzie te czasy, kiedy mogłam jeszcze Nore podniesc ;(

Mam warunki to jeszcze daję radę ;-) . Mój syn ma jeszcze lepsze warunki ode mnie i czasami bierze ją na ręce a Ira szczęśliwa. Uwielbia na rękach :lool:

sandrula811 napisał(a):Śliczna dziewczynka :ok:
Pomysł z tym robieniem zdjęć - genialny ;) Doskonale widać, jak dziewczynka rośnie.

Myślę, że kolejna fotka będzie dopiero na Iry "roczek" :roftl: To chyba będzie ostatnia do kolekcji na rękach.

Klaudia napisał(a):Witamy :D (ja jak zwykle spóźniona :roftl: )
Piękna panna ! I to nasza imienniczka :ok:

Witamy. Miło widzieć imienniczkę :-)

Pozdrawiamy
bogdanadi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 25 mar 2013, o 23:42

Uwielbia na rękach ? To super, bo moja to jakaś niedotykalska. Róbcie fotki na rękach, nawet jak skonczy roczek, bo i tak wagowo już od wtedy dużo nie przybędzie, ale pychol się będzie zmienial :)
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje