Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Jak jedzą Wasze psy

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 16 lut 2016, 22:06

Dharma je na leżąco kiedy miskę wstawiamy do kennela, ale na stojąco pije, bo miska jest podwieszona. Jeśli dostaje jeść w kuchni, to miski są na stojaku, więc pozycja stojąca jest wymuszona.
Moja poprzednia owczarka jak była młoda potrafiła zasnąć z głową w misce w trakcie jedzenia, ale gdy zachorowała na niewydolność trzustki pochłaniała jedzenie tak szybko, że aż się czasem krztusiła. Musieliśmy jej dolewać odrobinę wody do suchej karmy, bo normalnie ją zapychało.
Sanszajn
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Wiek: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 6
Dołączył(a): 17 cze 2015, 07:37

Re: Jak jedzą Wasze psy

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 lut 2016, 18:54

Zawsze dolewam płynu do suchej karmy, którą daję po południu. Są ziółka, łyżeczka zgotowana w szklance wody.
Zazwyczaj jest to czystek, pokrzywa, perz itp.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post