Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Jak pozbyć się psiej sierści?

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 paź 2011, o 11:58

ale takiego odkurzacza pies może się bać. Więc nici z odkurzania psa :D ja na swój nie narzekam i oby jak najdłużej działał :)
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 paź 2011, o 15:15

do sierści to pewnie że da się przyzwyczaić i też lubię sobie żartować na jej temat, ale nie do tony piachu kiedy nie ma się odkurzacza ;)
mojego odkurzacza się nie bał, lubił jak mu się karczysko odkurzyło ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 16 paź 2011, o 22:19

Sabina odkurzacza sie nie boi, ale jak nie spi, to sie odsuwa z drogi. Jak spi to odkurzam wokol niej jakbym obrysowywala kreda zwloki :lol: Natomiast Max na widok mnie ciagnacej odkurzacz od razu ewakuuje sie na pietro :lol: Tchorz. Balto nie bal sie az tak histerycznie, ale tez spadal od razu.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 lis 2011, o 23:49

Teraz na poważnie, znalazłam WRESZCIE idealnego pogromcę psiej sierści - odkurzacz Zelmer Solaris 5500.3 HQ (lub 5500.0 HQ)
http://www.zelmer.pl/odkurzacze/odkurza ... -3-hq.html

Elektroszczotka rewelacyjnie radzi sobie z psią sierściuchą, jedno machnięcie i nie ma! Na każdym rodzaju dywanu, również bardzo "upierdliwym" jak dotąd przy odkurzaniu - i to wszystko przy użytej nie pełnej mocy odkurzacza (tryb 4 z 5 absolutnie starczy)!
Cichy i z ogromnymi możliwościami (praca na worku jak i bez), także polecam :-) Może nie jest z najniższej półki cenowej, ale nie chciałam wtopić i kupić coś niepewnego... a 4 lata gwarancji przy długowłosym sierściuchu mogą się jeszcze przydać, tfu tfu. Poprzedni wiekowy odkurzacz zelmera nawet nie naddawał się do kolejnej naprawy, ale nie dziwię się, do takiej ilości sierściuchy potrzeba czegoś naprawdę mocarnego.
Cena na alledrogo max 600zł.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 26 lis 2011, o 21:24

A wiecie może czy sprawdza sie miotła z gumowym włosiem-taka jaka uzywa sie w salonach fryzjerskich? Bo te tradycyjne tylko rozrzucają sierść po podłodze, a potem futerko wyłazi z kazdego kata..

Autor postu otrzymał pochwałę
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez dariex » 28 lis 2011, o 08:19

Sprawdza się rewelacyjnie.
Ja mam taką miotłę od 2 lat i nie oddałabym za żadne skarby.Zbiera kłaki nawet z psiego legowiska.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 28 lis 2011, o 08:22

U mnie też ta miotła się super sprawdza i łatwo ją umyć. Najtaniej widziałam w Realu, ja kupiłam na Allegro, taką sama ale sporo przepłaciłam.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 29 lis 2011, o 15:10

Aga i N napisał(a):Teraz na poważnie, znalazłam WRESZCIE idealnego pogromcę psiej sierści - odkurzacz Zelmer Solaris 5500.3 HQ (lub 5500.0 HQ)
http://www.zelmer.pl/odkurzacze/odkurza ... -3-hq.html

My taki mamy, ale kupiliśmy drugi, fajnieszy bo jest podręczny http://www.euro.com.pl/odkurzacze/elect ... 904x.bhtml :ok
Nie istnieje coś takiego na podłodze jak kłaki, a i czyszczenie to pryszcz :yahoo
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez lemurka » 30 lis 2011, o 10:13

ELZA napisał(a):A wiecie może czy sprawdza sie miotła z gumowym włosiem-taka jaka uzywa sie w salonach fryzjerskich? Bo te tradycyjne tylko rozrzucają sierść po podłodze, a potem futerko wyłazi z kazdego kata..

Dzięki za ten pomysł z miotłą gumową! W końcu mam czym zmiatać sierść z kostki przed domem. Jest rewelacyjna! yes
lemurka
Świeżak
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 1 gru 2011, o 07:48

sierśc owczarków to nie tragedia,miałam wczesniej spaniela ,którego siersc była mięciutka i lekka,nie było jej aż tak dużo na dywanach za to fruwała prawie do sufitu,i codziennie ją miałam w talerzu,kudły Brunowe opadają na ziemie nie fruwają tu i tam,nigdy też nie trafił mi się w talerzu Brunowy włosek :D my nadal używamy mokrej gąbki,trza się troche omachac ale zbierze co do kudełka ;)
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje