Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Jak pozbyć się psiej sierści?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 cze 2012, 22:12

Mam ten sam model.
Jak ktoś lubi machać miotłą - jest bardzo dobra - 1000x lepsza od zwykłej miotły.
Jednak 'luksus' to odkurzacz z elektroszczotką... za JEDNYM machnięciem odkurzacza dywan jak nowy. Niebo a ziemia elektroszczotka a gumowa miotła.
Jeden minus sprzątania odkurzaczem - dywan jest tak czysty, że jak pies wejdzie spowrotem do pokoju to się wyzywa że ledwo co wszedł a już na dywanie leżą pojedyńcze kłaki :roftl::roftl::roftl::roftl:śmiać mi się chce, za każdym razem to samo hehehe

Ja jeszcze robiłam tak, że przynosiłam sobie dużą miskę z wodą z jakimś płynem uniwersalnym i te kłaki które zbierała miotła szły do miski...
Teraz używam jej wyłącznie do odkurzania tapicerki w aucie z kłaków. A zimą do odgarniania śniegu z auta - w obu przypadkach sprawdza się znakomicie.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 26
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: Jak pozbyć się psiej sierści?

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 25 sie 2012, 22:05

Ja mam nieco inny sposób na sierść na dywanie, efekt jest jak dla mnie super. zanim odkurzę dywan, zakładam trampki, jakiekolwiek buty na gumowej w miarę płaskiej podeszwie i przecieram butem dywan "pod włos". Później odkurzam i dywan jak nowy ;)Kiedyś skusiłam się na odkurzacz z taką szczotką, co to niby miała zbierać sierść.... ogólnie szczotka ta nie zbiera nic :mur:
ObrazekObrazek
Bejti
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Beata
Wiek: 30
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 4
Dołączył(a): 09 lut 2012, 22:49

Re: Jak pozbyć się psiej sierści?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 sie 2012, 10:28

Trampki też są dobre, ale można się "zatrampkować" na dywanie w dużym pokoju ;-)ta metoda raczej dobra kiedy wyjeżdża się z psem do pensjonatu i są tam małe dywaniki... ;-)
Jak by co, na drugiej stronie tego wątku podałam pogromcę psich kłaków z dywanów - czyli odkurzacz który zakupiłam specjalnie w tym celu... do dzisiaj jestem pozytywnie zszokowana jak można za jednym machnięciem pozbyć się kłaków z dywanu :-)
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 26
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: Jak pozbyć się psiej sierści?

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 26 sie 2012, 16:32

Tak masz rację Aga, trampki dobre na małych powierzchniach :)ja właśnie takie mam wiec nie sprawia mi to problemu, aczkolwiek jakby to był taki wielki dywan to na pewno zainwestowałabym w porządny odkurzacz albo po prostu zrezygnowałabym z dywanu;)
ObrazekObrazek
Bejti
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Beata
Wiek: 30
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 4
Dołączył(a): 09 lut 2012, 22:49

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post