Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 03 lip 2012, 06:59

Podobnie jak dariex mam fioła na punkcie adresówek.
Do każdej kolejnej obroży, łańcuszka, szelek mam kolejną adresówkę.
Mam na nich wygrawerowany telefon i e-mail (bo telefon można zgubić, może nie działać itp), nie mam natomiast imienia, ktoś mi odradził podawanie imienia, dla uniknięcia ewentualnego przywołania psa przez przypadkową osobę.

Najlepiej sprawdziły się zaczepione na mocnym kółku, które się nie rozgina w użytkowaniu i nie rdzewieje (choć też pewnie wieczne nie będą) te z allegro http://allegro.pl/dwustronny-wytrzymaly ... 14280.html
Obrazek
Ostatnio edytowano 03 lip 2012, 22:24 przez mój pies, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Nieprzeczytany postprzez dariex » 03 lip 2012, 15:29

o widzisz,ja nie pomyslałam,zeby podać e-mail,a tu racja.

http://smon.pl
dariex

Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 35
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 21
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Nieprzeczytany postprzez anita » 01 sie 2012, 17:01

moj lab ma tez w kazdej obrozy adresowke, w takich codziennych obrożach ma zwykla plastikowa, patent mam taki ze zakladam ja na 2 koleczka, karteczke w srodku z danymi oklejam tasma klejaca prezroczysta a calosc adresowki zalewam na koncu przy "lebku" lakierem do paznokci;)
wszystko sie trzyma mam nadzieje ze nigdy nie bedzie potrzebne a jakby tfu tfu bylo to kazdy sobie otworzy
Igma tez tak bedzie miala przy zwyklych "codziennych" obrozach :-)
anita
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Wiek: 29
Lokalizacja: pod lasem
Pochwały: 2
Dołączył(a): 31 lip 2012, 17:48

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 25 sie 2012, 19:22

Ja mam adresówkę z metalu i przeszkadza mi przy dwóch psach,jak one się poruszają to ID strasznie się odbijają,wydają taki szelest/świst dość nieprzyjemny. Co na to poradzicie? (gumki do nieśmiertelników nie zdadzą egzaminu,bo to nie podłużne ID,a w kształcie kostki...)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 23
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 25 sie 2012, 19:39

My mamy metalowe adresówki z grawerem imienia psa i numerem telefonu. Brzęczą strasznie, ale za to na nocnym spacerze zawsze wiem gdzie są :-)
Karoll
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 32
Lokalizacja: Dorohucza k/Lublina
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Nieprzeczytany postprzez dariex » 26 sie 2012, 21:23

Nesa napisał(a):Ja mam adresówkę z metalu i przeszkadza mi przy dwóch psach,jak one się poruszają to ID strasznie się odbijają,wydają taki szelest/świst dość nieprzyjemny. Co na to poradzicie? (gumki do nieśmiertelników nie zdadzą egzaminu,bo to nie podłużne ID,a w kształcie kostki...)


Możesz metalowe kołeczko opleść kolorowym sylikonowym bandsem (były za free dodawane do serka bakuś,stad wiem,co to bandsy :P)
Wyglada to tak :
Obrazekale jest elastyczne jak gumka recepturka i bardziej cieszy oko i wycisza "brzdąki" obijających się blaszek.

http://smon.pl
dariex

Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 35
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 21
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post