Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez mój pies » 04 mar 2012, 08:21

Kolejna adresówka została zgubiona, była raptem tydzień, ale nie wytrzymała zabawy z psami na polu :-(
Jakie polecacie, które raz przyczepione będą tam na stałe ?
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez niya » 04 mar 2012, 09:21

Nie wiem jaki patent może mój pies jest bardzo do swojej przywiązany bo odpukać od ponad roku jest jedna i ta sama :), ale ja pierwsze co zrobiłam po założeniu jej to wymieniłam kółeczko na o wiele mocniejsze niż to dodawane do adresówek :)
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 32
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez beatrx » 04 mar 2012, 09:48

my mamy metalową, zamawianą na allegro jakieś 2lata temu. adresówka jak nowa, w ogóle porysowana nie jest tylko kółeczko musiałam wymienić, bo pewnego razu mój tata przypiął smycz do adresówkowego kółeczka i trochę się wygięło :roftl:
mieliśmy swego czasu taką z plastiku to nawet miesiąca nie wytrzymała i odpadła na normalnym spacerze.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 6
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez Aga i N » 04 mar 2012, 10:22

Osobiście założyłam taki temat jakiś czas temu, tematy można połączyć :-)
http://forum.owczarkopedia.pl/adresowka-t355.html

Ja kupiłam na allegro - wybijane nieśmiertelniki, gdzie wybili mi adres i 2 telefony. Do tego osobiście poszłam do punktu dorabiania kluczy i kupiłam mocarne kółeczka po 2zł/szt. Od marca zeszłego roku trzymają się jak rzep!
W międzyczasie dokupiłam gumki wyciszające do nieśmiertelników - bo strasznie obijały te identyfikatory o psią metalową miskę podczas picia, w nocy było to nie do zniesienia :-)Pies chodzi w miękkiej luźnej obroży 24/h.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez mój pies » 04 mar 2012, 12:15

Dzięki, udam się do punktu dorabiania kluczy, bo faktycznie problem tkwi w tych szajsowatych kółeczkach.
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez Tomek » 04 mar 2012, 20:51

Aga kupiła kiedyś mega mocarne kółeczka w punkcie dorabiania kluczy, od tej pory nie zgubiliśmy żadnej adresówki. Jak będziesz je oglądała to wybierz takie do których nie da się przyczepić identyfikatora bez ryzyka połamania paznokci. Ja używam do tego celu micro śrubokrętu - bez niego nie da rady. ;)
Tomek zawsze pozdrawia.
Na chwilę obecną z powodu braku czasu nie odpisuję na PW od osób nowych lub mało aktywnych na forum. Przepraszam.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 35
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 34
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez Aga i N » 04 mar 2012, 20:55

ja pilniczka :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez dariex » 29 cze 2012, 21:51

a ja znalazłam taki patent :

Obrazek

To się nazywa szumnie ID Holder ,służy to po to,aby nie trzeba było przy każdej zmianie obroży czy szelek,przepinać adresówki.
Ja mam zboczenie na punkcie adresowek ( dzięki Ivonce ) ,więc przypinam je wszędzie gdzie tylko się da ale czasem montaż np na szelkach jest problematyczny.
Kosztuje toto niewiele i wystepuje w kilku kolorach,więc można sobie do obróżki czy szeleczek dobrać.

Można je kupić tu:
http://www.furkidz.pl/pl/p/ID-holder/92

Autor postu otrzymał pochwałę

http://smon.pl
dariex

Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 35
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 21
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez Tomek » 30 cze 2012, 06:23

A nie lepiej kupić adresówki w ilości identycznej z liczbą posiadanych obróżek, szelek, łańcuszków? Do tego ID Holdera miałbym mniejsze zaufanie niż do zwykłego mocarnego kółeczka.
Tomek zawsze pozdrawia.
Na chwilę obecną z powodu braku czasu nie odpisuję na PW od osób nowych lub mało aktywnych na forum. Przepraszam.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 35
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 34
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Jaki macie patent na adresówki?

Postprzez dariex » 01 lip 2012, 12:19

Tomek,ja nie każe nikomu kupować ID Holdera zamiast adresówek,tylko podaję przykład,ze cos takiego istnieje :)

http://smon.pl
dariex

Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 35
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 21
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post