Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Jakie karmy dla psów alergików?

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 20 sie 2012, o 19:41

Zakładam taki temat,bo widzę,że część psów ,ma uczulenie na karmy z kurczakiem, u mojego psa objawia się to swędzeniem,drapaniem,czerwonymi krostami na brzuchu. Myślę,że warto się podzielić wiedzą-:
Jakie karmy jedzą Wasze psy,jeśli nie drób?

:-)

U nas na razie jest 2gi worek pro plan athletic dla szczeniąt dużych ras z jagnięciną i ryżem,nie ma krostek i dużego świądu..
zastanawiam się czy próbować z brit care dla szczeniaków dużych ras z jagnięciną ?

:ooops:
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Re: Jakie karmy dla psów alergików?

Nieprzeczytany postprzez ojeja » 26 sie 2012, o 21:34

mój pies z racji chorej trzustki, jest na jagnięcinie z ryżem. Bardzo dobrze u nas sprawdza się "josera" i "arion".
ojeja
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: leon
Imię: teresa

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 11 wrz 2012, o 19:42

Moja suka ma alergię na drób. Od dwóch miesięcy dostaje Purinę Pro Plan - łosoś z ryżem. Na początku jadła chętnie natomiast od pewnego czasu muszę ją zachęcać do jedzenia wrzucając coś do miski żeby zaczęła jeść.
Chyba jej się znudziło to jedzonko, myślałam o jagnięcinie z ryżem ale w składzie są odwodnione proteiny drobiowe i to mnie trochę zniechęciło.
Dzisiaj znajomy przesłał mi link karmy dla alergików i się zastanawiam http://www.koebers.pl/w-walce-z-alergia.html . Czy ktoś miał do czynienia z tą karmą? Bardzo byłabym wdzięczna za opinie.
beata1965
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 12 wrz 2012, o 08:39

są jeszcze karmy z serii FISH4DOG
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez ion » 12 wrz 2012, o 12:26

Ja polecam Taste of the Wild, z bizonem lub rybami. Teraz można dla szczeniąt dostać 13,6 kg za 135 zł /jest jakaś promocja/.

Nasz Wirusiński korzysta i kupy ma ładne, też miał krostki na brzuchu, i zniknęły.
Chociaż u nas to było chyba bardziej spowodowane /tak nam Weterynarz powiedziała/ tym, że siuśki mu drażniły skórę.
W każdym razie już czerwonych plamek nie ma :)
Sierść błyszczy, mały ma energię.

Także tę karmę polecam, zwłaszcza że jest bezzbożowa. (70% mięsa, 30% warzyw i owoców)
Pies to nie: człowiek, zabawka, dziecko, milusiński, maskotka.
Pies to żywe stworzenie.
Pies to po prostu, tylko i wyłącznie, bez wyjątku PIES !
ion
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Wirus
Imię: Michał

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje