Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Jakie menu na zimę?

Nieprzeczytany postprzez niya » 12 lis 2011, o 09:12

Jak w temacie, czy wraz ze zbliżająca się zima zmieniacie psom menu? na tłustsze? Co gotujecie/dajecie aby pies troche przybrał? a może dajecie więcej?

Chętnie poczytam rady doświadczonych psiarzy :)
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Jakie menu na zimę?

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 12 lis 2011, o 09:38

My zostajemy przy tym samym jedzonku co dotychczas czyli mięsko dla piesków gotowane z ryżem i warzywkami + witaminy. Nie musisz dawać nic tłustszego,bo pies ma nie być spasiony,a najedzony;p czyli po prostu dostaje więcej zresztą sama zobaczysz,że będzie więcej wcinać:) Pozdrowionka
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez niya » 12 lis 2011, o 10:31

Nie napisałam, że mój psiak sypia na polu, tzn tak do -5 bo potem rekwiruję delikwentkę do domu, ale jednak w dzień ona biega, sypia i przebywa na polu czyli już mrozie, nie chce za bardzo do domu wchodzić no i tak wydumałam, że może jednak ją trochę "przytyć" :P
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 12 lis 2011, o 18:15

Luka je to samo, czyli barf, ale wyrażnie potrzebuje więcej i trochę więcej jej daję. w lato 0.5 - 0.6 kg/ dzień, a teraz 0.6 - 0.8 kg. My ubieramy ciepłe kurtki, a pies musi wytworzyć więcej ciepła. A na to potrzeba więcej "paliwa".

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 12 lis 2011, o 21:00

my karminy i karmic będziemy tak jak do tej pory,ale od jakiegos czasu mój pies [niejadek]sam prosi się o jedzenie czego nigdy nie robił :shock: ba nawet zaczął lubic rzeczy których do niedawna nie chciał nawet tknąc :D troszeczke zapewne jest to spowodowane tym że ja z tych zimnolubnych ludków jestem i sporo czasu spędzamy poza domem,więcej niż w innych porach roku,albo....idzie ZIMA STULECIA ;)
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Sam-Abb » 27 paź 2015, o 16:18

Ja mojej daję więcej tłustego mięsa i łój barani/wołowy z Primexu lub kupiony w mięsnym.
Obrazek
Obrazek
Sam-Abb
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Samantha
Imię: Ewelyna
Pochwały: 1

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje