Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 03 mar 2011, 22:21

Mój Rio nie wiem czemu nie chce jeść suchej karmy, próbowałam różne firmy, na początku coś tam skubnie, a potem karma leży. Gotuje mu na przemian makaron lub kasze z jakimś mięsem i jarzynami. Boję się że takie jedzenie nie dostarcza mu wszystkich witamin w odpowiedniej ilości? Na rynku jest wiele preparatów witaminowych, które można dodawać do karmy. Który z nich byście polecali?
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez 19krzychu21 » 03 mar 2011, 22:25

Nie każdy pies trawi kaszę, proponuje dawać cały czas gotowane, najlepiej ryż z mięskiem i marcheweczkę dodatkowo witaminki can vit - mojej suni tak daje. Bo z karmą też mam taki problem podziubie i zostawi ogolnie nie lubi karmy suchej,
19krzychu21
Losowy avatar

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 03 mar 2011, 22:26

Pewnie wiele tutaj osób stosuje lepsze no ale...
Dolfos Vetcal ok 12 zł 90 tabletek.
Stosuję obecnie rzadko <karma Josera i preparat na stawy więc witaminy są zbędne>
Jak szczeniaki były małe to dostawały jadły to jak cukierki :D
Powiem że polecam ładnie wygląda sierść, uszka akurat dość ładnie stawały.

Dużo też osób poleca różne odmiany Can Vitu ja też próbowałam ale żaden nie chciał tego jeść.
Cóż wygodniejsze tabletki ;)
Majkowa
Losowy avatar

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez eagle » 04 mar 2011, 08:28

Salvikal. Kosztują trochę więcej ale u nas bardzo dobrze się sprawdzają.
Przy nich skończyły się sr... i okrywa włosowa jest fajniejsza.
eagle
Losowy avatar

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez magdabroy » 10 mar 2011, 20:09

Ja kupuję u weta Wita-Wet dla ras dużych. Za 30 tabletek płacę 40zł. Do tego jeszcze kupiłam już osobno w aptece Omega-3.

Jak psiak nie chce jeść suchej karmy, to może ją czymś dosmacz?! Moja sunia też nie bardzo chce samą suchą karmę jeść, więc dodaję troszkę mięsnej puszki dla psów. Jak dobrze rozgniotę, a potem dodam suche i wymieszam, to miska wylizana :ok
magdabroy
Losowy avatar

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 10 mar 2011, 20:13

Na tą chwilę dosypujemy do karmy holistycznej Can-Vita zielonego. Wcześniej Viggo wcinał różne specyfiki, niestety nie pamiętam nazw poza CaniAgil i Can-Vitem fioletowym.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 10 mar 2011, 21:50

My polecamy MIKITA Multi Vit Canis Megavit - mieszanka witaminowo - mineralno - aminokwasowa dla psów 150tab. (1tabl. na 20 kg masy). Myśmy przez jakiś czas stosowali, a mój ojciec daje cały czas te witaminy swojemu DON i wygląda super, sierść elegancka i błyszcząca. Są i opakowania po 1tabl. na 5kg masy. Pies wciągał jak smakołyki, a innych nie zbyt chętnie.
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 12 mar 2011, 00:08

Moja jeszcze rośnie, dostaje połowe dawki Dolfos Junior, Tran z wątroby dorsza, Arthrofos Forte na stawy, zmielone skorupki z jajek z siemieniem lnianym i Algolith - podstawą diety jest Barf. Bardzo dobre opinie ma też Flawitol i Canifos Junior (też go Schilka zjadła)
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:42

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez makota » 31 maja 2011, 17:44

Moje jedzą surowe mięso, czasem jak mnie nie ma (niestety) dostają puszkę z ryżem i wtedy do tego mają dosypywany Can-Vit. Do tej pory był fioletowy i sprawdzał się nieźle, teraz kupiliśmy czerwony, ale jeszcze im go nie podawałam, bo przez ostatnie dni jadły tylko mięso.
makota
Losowy avatar

Re: Jakie witaminy?

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 01 cze 2011, 14:40

ja stosuje naturalne witaminy z pyłku kwiatowego http://www.doz.pl/czytelnia/a1279-Nanoc ... bakteriami
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post