Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Jakiej karmy używać?

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 22 mar 2018, o 16:26

Witam mam pytanie jakich wy karm używacie dla swoich piesków ja aktualnie używa brit lang L (jak zrobiłem błąd w napisaniu karmy to bardzo przepraszam)
Czy tak karma brit lang L jest dobra i do jakiego wieku moge ją używać? Aktulanie moja sunia ma 9 miesieczy moge jeszcze ją używać ?
Wszelkie odpowiedzi wielkie dzięki i pozdrawiam☺
Soniaduża
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Re: Jakiej karmy używać?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 22 mar 2018, o 17:55

Soniaduża napisał(a):Witam mam pytanie jakich wy karm używacie dla swoich piesków ja aktualnie używa brit lang L (jak zrobiłem błąd w napisaniu karmy to bardzo przepraszam)
Czy tak karma brit lang L jest dobra i do jakiego wieku moge ją używać? Aktulanie moja sunia ma 9 miesieczy moge jeszcze ją używać ?
Wszelkie odpowiedzi wielkie dzięki i pozdrawiam☺

Jeżeli chcecie dawać karmę brit to lepsza jest ta brit care, droższa ale lepszy skład :) nasze aktualnie są na karmie purizon. Fajna też jest karma fitmin maxi junior. Skład dobry i cena też nie jakaś z kosmosu. Pozdrawiam. https://zooart.com.pl/product-pol-4030- ... -15kg.html

Autor postu otrzymał pochwałę
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 23 mar 2018, o 21:06

Używaliśmy kiedyś ( bo teraz tylko gotowane jedzenie) Purina Pro Plan Large , bardzo dobra karma.
Np. ta dla mlodego psa http://www.bitiba.pl/shop/top_marki/purina_/pro_plan_pies/510042
A ta dla dorosłego http://www.bitiba.pl/shop/top_marki/purina_/pro_plan_pies/510050

Autor postu otrzymał pochwałę
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 31 mar 2018, o 10:19

Teraz moje psisko je gotowane, ale ze dwa lata jadł suchą karmę. Próbowaliśmy kilku, ale najlepiej chyba pasowała mi Purina Pro Plan Large Athletic z jagnięciną (jak był młodszy miał uczulenie na kurczaka).
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez dobrapsina » 17 maja 2018, o 20:18

ja polecam sprawdzoną przez siebie i znajomych karmę Gold Dog dla szczeniąt:

https://point4you.pl/produkt/karma-dla- ... l-xl-15kg/

świetnie zbilansowana z dużą ilością składników budulcowych. Efekty widać, aż miło popatrzeć :)
dobrapsina
Nowy forumowicz
Imię: Władysław

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 20 maja 2018, o 21:21

Ja używam teraz na test fitmina a dalszej nazwy nie pamuętam
Soniaduża
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje