Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Jakim programem "odchudzać" filmiki????

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 29 wrz 2012, o 07:14

Witam. Czy może mi ktoś doradzić jakim darmowym programem najszybciej czyt. najłatwiej odchudzę filmiki? Najlepiej polskojęzycznym.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Re: Jakim programem "odchudzać" filmiki????

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 30 wrz 2012, o 20:17

Każdy program do cyfrowej obróbki wideo ma funkcję zmiany kompresji (kodowania). Nawet zdaje się że ma ją systemowy Windows Movie Maker.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje