Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Jedzenie - porcjowanie i rodzaj.

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 20 gru 2011, 13:51

:lol:zapomniałem jeszcze napisać że pierwszą rzeczą co zrobić trzeba to odrobacz sunie nie patrz na to że została odrobaczona u hodowcy :dzieki:lool:
tatanka
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Jedzenie - porcjowanie i rodzaj.

Nieprzeczytany postprzez Onka » 21 gru 2011, 13:34

Jeszcze nie tak dawno temu mój onek tez był mały i wiem z doświadczenia ze karma którą mu dajesz to zły pomysł najlepiej dawać Pedygree 4 razy dziennie po 3 łyżki stołowe. Zamiast konserwy daj mu gotowany ryz z mięskiem i marchewką.
"PSY NIE SĄ NASZYM CAŁYM ŻYCIEM< ALE SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ONO PEŁNIEJSZE"-Rogel Caras

Obrazek
http://schronisko.info.pl/
Obrazek
Onka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Edyta
Lokalizacja: polska
Dołączył(a): 15 gru 2011, 17:57

Re: Jedzenie - porcjowanie i rodzaj.

Nieprzeczytany postprzez Cywilasek » 21 gru 2011, 13:54

Onka napisał(a):Jeszcze nie tak dawno temu mój onek tez był mały i wiem z doświadczenia ze karma którą mu dajesz to zły pomysł najlepiej dawać Pedygree 4 razy dziennie po 3 łyżki stołowe. Zamiast konserwy daj mu gotowany ryz z mięskiem i marchewką.


<zarowno pdigree jak i chappi to marketowki i nie wydaja mi sie za dobre chociaz ja na poczatku takze dawalam mu pedigree i zaluje swojej glupoty ... postralam sie o ciut lepsza karme i do tego gotowane miesko i ryz - zgadzam sie ;)wiem jak ciezko jest samemu utrzymac psiaka w mlodym wieku bez wiekszych srodkow finansowych.

3mamy kciukii! :D
Cywilasek
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post