Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 20 kwi 2011, 20:32

Majkowa napisał(a):Właśnie przed chwilą zrobiłam sosik <Maja - francuski piesek dość chętnie się chwyciła>. Martwi mnie to że chłopaki nie zbyt się biorą do jedzenia.
Do tej pory dawałam Kidsa no ale jak mój szkoleniowiec powiedział że po Festivalu częściej uszy stoją no to próbujemy tego <porównując skład no to Festival ma kwasy Omega 3 i 6 czego akurat nie ma Kids>. Zobaczymy czy staną.
Czy można dodawać witaminy czy nie trzeba np Can-Vit?
Czy mogę im dodawać Arthrofos na stawy?


Ja karmię Joserą od ponad roku i jestem bardzo zadowolona , psy dorosłe dostają Festival , jak suka jest szczenna i przez cały okres karmienia to Famili a potem Kids i wszystko jest ok , oczywiście niezależnie od rodzaju karmy podawaj preparaty wspomagające stawy i chrzęści
pumagr
Losowy avatar

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez puma » 04 maja 2011, 00:30

A tak ogolnie to Josera jest z tych Premium czy Super Premium ?
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Wiek: 24
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 04 maja 2011, 06:03

Ani z tych ani z tych. Ot dobry standard wsród przemysłówek.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 04 maja 2011, 06:38

Tomek napisał(a):Ani z tych ani z tych. Ot dobry standard wsród przemysłówek.



A mimo to ma w składzie preparaty wspomagające stawy i chrząstki :P
pumagr
Losowy avatar

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez bartosz.kr » 08 maja 2011, 10:17

Tomek napisał(a):Ani z tych ani z tych. Ot dobry standard wsród przemysłówek.

No nie wiem czy taki standard,skład ma lepszy niż nie jedna karma z wyższej półki.
bartosz.kr
Losowy avatar

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez malkin » 08 maja 2011, 15:12

Ja również kupiłam worek tej karmy. Moja je ją normalnie bez zachwytu .No cóż jednak ten typ psa tak ma że je jak wróbel.... Ale zauważyłam ze zaczęła się drapać .ale nie często.
również przeczytałam ze jest festival na bazie ryby.
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 08 maja 2011, 19:36

my wcinamy Joserę od prawie roku kupiłam ją po namowie przez Gosię (bankówę)mieliśmy problem ze skórą więc szukaliśmy czegoś innego i udało sie kupy "normalne" skończyły sie częste biegunki skóra lepsza bez łupieżu sierś niestety dalej lekko matowa,pies wcina karmę z apetytem i tak jak Aga mówi gdy kurier karmę wnosi od razu pysk do worka pakuje
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 44
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 08 maja 2011, 19:54

Nasza Aktusia właśnie je od kilku tygodni Josere Balance. Pomimo choroby trzustki bez problemu ją trawi, sierść bardzo ładna, jesteśmy zadowoleni.
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez lemurka » 08 maja 2011, 20:06

I moje jedzą Joserę już dosyć długo. Zarówno festival jak i h.energy wcinają ze smakiem i jest ok.
lemurka
Avatar użytkownika
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 1
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 14:18

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Mayka » 15 maja 2011, 09:42

A my przeszliśmy z Kidsa na Festival dwa tygodnie temu i na razie jest ok :-)Kiedy pierwszy raz wsypałam ją do miski, to myślałam, że mi ją pies razem z kotem wyrwą z ręki :-P
Mayka
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post