Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 lut 2012, 22:14

a nie lepiej przejść na karmę z jakieś innej firmy?
o podobnych proporcjach?

no takie mieszanie to nie wiem czy to dobry pomysł...ale nie powinno być większych sensacji.. ale jakie chciałabyś mu dawki podawać? czy oba rodzaje mają takie samo dawkowanie?
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 20 lut 2012, 22:15

hmm a czy Ty wierzysz w te 15%kaczki? :-(
Josera to karma niemiecka produkowana w Niemczech, ma przedstawicielstwo w Polsce. W niemczech malo popularna.
Dlaczego?
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Lokalizacja: kolonia Lesniczowka
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 lut 2012, 19:30

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 lut 2012, 22:29

na gębę wierzyć nie lubię, papier też wszystko przyjmie, ale wolę jak już pisze te 15% niż nic.
Alina, mam takiego fajneeego dostawcę... :)do karmy zawsze gratis fajna pogawędka o psach no po prostu nie narzekam bo karma zawsze na czas także żal "odchodzić" jako stały klient :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 lut 2012, 22:35

ale za pół roku czy więcej możesz wrócić...
szkoda, że dostawca nie ma innych karm...
a czytałaś coś o Bricie? cena przystępna a i jakość nie taka zła... jeszcze Bosch...
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 lut 2012, 22:44

o kurczę, nie zauważyłam że sensi plus ma granulki te same co karma kids......... znowu małe fsioki... chyba wezmę jeden worek optiness i przejadę się do hurtowni zoologicznej, widziałam że mają Acanę, dog chow, to może i coś "pomiędzy" nimi ze średniej półki się znajdzie :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 21 lut 2012, 08:14

My próbowalismy Boscha, ale niestety on jest z kurczakiem i nie bardzo pasuje, bo zaczęła się drapać. Wracamy, a raczej juz wróciliśmy do Pro Plan z jagnięciną. Drapanie sie skończyło. Więc chyba jednak kurczak odpada.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 22 lut 2012, 12:09

Aga i N napisał(a): Bo chcę mu wreszcie zmienić Festivala... na dłużej tym razem a nie na dwa wory i powrót no bo ile można żreć to samo...


Nie wiem Aga czemu chcesz zmieniać karmę, jeśli naprawdę służy :ooops:Pies nie myśli tak jak człowiek, że "jem ciągle to samo". Nie ma sensacji - nie ma potrzeby zmieniać. Tym bardziej, że cenowo fajnie wychodzi Josera.
Jeżeli jednak się upierasz jest fajna karma, która kiedyś była na polskim rynku, potem nie było, teraz znowu jest.
http://www.swiatkarm.pl/p,fitmin-maxi-p ... 5,394.html
:papa:
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 07 mar 2012, 10:38

Dzisiaj przyszła Josera Optiness - krokieciki o wiele większe jak Festival. :-)
Zapaszek i smakowitość bez zmian w stosunku do Festivala :-)
Tylko będzie trzeba ją dosuplementować czymś na stawy, jakąś glukozaminą czy czymś... tak profilaktycznie bo jednak w Festivalu była mączka z małży a tu jej brak.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez coffeetea » 09 mar 2012, 20:06

Moj psiak od roku wcina joserke festival i jestem z tej karmy bardzo zadowolona - rano dostaje na sucho a wieczorem jest sosik; w okresie wzrostu dodawalam canvit.... Wczesniej probowalismy RC, Ecub i pare innych ale ta przypasila najlepiej ( smakowala jeszce Happy Dog); niestety po 1 stycznia wszystko zdrozalo i worek 15 kg juz sporo kosztuje.....
coffeetea
Losowy avatar

Re: Josera

Nieprzeczytany postprzez Kamil » 14 cze 2012, 21:13

Mojego DONka karmię Joserą kids. Chciałbym do tego dodawać mu jakieś witaminki czy coś na stawy. Co byście polecili?
Kamil
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post