Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Josera

Postprzez Majkowa » 18 lut 2011, 15:12

Co sądzicie o tej karmie? Czy ktoś z Was karmi nią swoje psy?

Szczególnie co uważacie o linii Emotion?


P.S. Czy prawdą jest że Josera Festival lepiej działa na chrząstki niż Josera Kids?
Majkowa
Losowy avatar

Re: Josera

Postprzez Kokosanka » 18 lut 2011, 16:26

Niestety nie mogę Ci pomóc, nie mam doświadczenia z tą karmą.
Kokosanka
Losowy avatar

Re: Josera

Postprzez egonek5 » 18 lut 2011, 17:24

My jemy co prawda josera ale festival,w sumie narazie drugi worek,więc jeszcze za wczesnie żeby cos napisac, bajer ma taki że po zalaniu wodą sosik się robi,i łatwo mi przemycic w nim preparat wspomagajacy stawy i obecnie dodatkowo preparat na wzmocnienie pigmentu ;)
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Josera

Postprzez Majkowa » 18 lut 2011, 21:55

Właśnie przed chwilą zrobiłam sosik <Maja - francuski piesek dość chętnie się chwyciła>. Martwi mnie to że chłopaki nie zbyt się biorą do jedzenia.
Do tej pory dawałam Kidsa no ale jak mój szkoleniowiec powiedział że po Festivalu częściej uszy stoją no to próbujemy tego <porównując skład no to Festival ma kwasy Omega 3 i 6 czego akurat nie ma Kids>. Zobaczymy czy staną.
Czy można dodawać witaminy czy nie trzeba np Can-Vit?
Czy mogę im dodawać Arthrofos na stawy?
Majkowa
Losowy avatar

Re: Josera

Postprzez Lucky_Luke » 21 lut 2011, 17:40

Ba, nawet POWINNAŚ. Od szczeniaka :ugeek:Jednakowoż lepszy CaniAgil.
Lucky_Luke
Losowy avatar

Re: Josera

Postprzez Majkowa » 21 lut 2011, 18:45

Akurat nie każdego stać na ten specyfik :|
Majkowa
Losowy avatar

Re: Josera

Postprzez Mayka » 27 lut 2011, 14:21

Mój jadł Joserę jeszcze u hodowcy i u mnie od samego początku aż do teraz je Joserę Kids ( ma 9 miesięcy ), oprócz karmy daję mu też preparat na stawy. Planowałam przejść na Festival jak skończy rok, ale zobaczę, może w takim razie przejdę wcześniej. Kenzo nigdy nie grymasił przy jedzeniu, zawsze zjada do samego końca, zresztą on jest taki żarłok, że pewnie jadłby każdą karmę :lol:
Mayka
Losowy avatar

Re: Josera

Postprzez Donka » 01 mar 2011, 15:14

Moje sierściuszki jedzą Joserę już ponad rok i jestem z niej zadowolona :PNajpierw był Kids potem Energi a teraz Festival.Bardzo dobrze ją trawią co widać po małych koopkach ;)
www.trojangold.pl
Donka
Avatar użytkownika
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Wiek: 43
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 15 lut 2011, 18:56

Re: Josera

Postprzez Aga i N » 20 kwi 2011, 18:56

Po ok. 6 workach Josery Festival, dzisiaj otrzymaliśmy Hi Energy :)Byłam bardzo ciekawa jak na ten smak zareaguje, bo ponoć Festival jest wyjątkowo smaczna. Ale Nazgul jak wyniuchał nową karmę i otworzyłam zameczek - tak ten nochal wtrynił i z wora chciał już ją jeść, a teraz właśnie mało ręki mi nie odgryzł :lol:Także nowa karma mniemam że również będzie smaczyć :)Szkoda tylko że ma mniejsze granulki od Festivala.
O, proszę jaki cwaniak, dałam mu HE za przyniesienie pudełka po ryżu, tak teraz jakieś kartoniki mi znosi, no fajno, jak będę do wieczona siedzieć na kompie tak pewnie coraz mniej będę na monitorze widziała jak poznosi mi pół domu :-P:-P:-Płakomczuch!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera

Postprzez egonek5 » 20 kwi 2011, 19:34

moje psisko gdy nową karmę próbujemy to je baaardzo chetnie,je chetnie ale do czasu,bo po jakims czasie zaś jest tylko dziubanie,z tym,że Bruno ogólnie żarłoczny nie jest,je bo je :roll:głodny to on jest w nocy o północy ale tylko jak ogony lub szyjki indycze zobaczy :lol:
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post