Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 11 kwi 2011, 13:04

Uwaga Bydgoszcz :)Posiadam dwie karty do rozdania za free z rabatami:
"5% na produkty linii Emotion i 3% na pozostale" ktore po zakupach za 300zl staja sie rabatami po 10% i 5% od cen detalicznych Josery. Wychodzi taniej niz w internecie i z bezplatnym dowozem do domu Bydg Torun i okolice.
Josere kupujemy juz od ok 8 workow i pies jest bardzo z niej zadowolony no i dorobilismy sie fajnego 10% rabatu i podwyzki cen karmy nie odczulam wcale :)
A jak tam u Was lokalni dystrybutorzy przekonuja do siebie stalego klienta? :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 11 kwi 2011, 14:00

Aga a skąd zamawiasz Joserę?
agaton85
Losowy avatar

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 11 kwi 2011, 14:17

Od oficjalnego dystrybutora na kuj-pom "Karmy od Goldiego". Pan Jarek jest bardzo kontaktowy i zawsze sluzy rada, czy tez opowie o danej karmie :)Zawsze jest na czas i miarka czy ciasteczka dla psa sie zawsze siegna. :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 11 kwi 2011, 16:13

A ja mam swojego dystrybutora czyli mojego trenera. Opowie jak dawać co dawać itd jaka jest każda z karm m.in. przeszłiśmy z kidsa na festivala
Taniej niż w necie.
140 zł - Festival.
130 zł - Kids


plus ile sobie wymarzysz prezentów
Ostatnio powiedziałam że może długopisy byśmy chcieli i miarkę:
dostaliśmy 8 długopisów i 2 miarki.

W necie najtaniej jest tu<poza jakimiś super ofertami rzadko z allegro>

http://www.petfood.pl/

ale miarkę to miałam zgniecioną
Majkowa
Losowy avatar

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 11 kwi 2011, 16:16

Hmm..pisałam do nich kiedyś, ale za późno widziałam ogłoszenie i zdążyłam już zamówić, cenę mają taka samą jak na innych aukcjach allegro czyli 167 zł, no chyba, że cały czas jakiś rabatów udzielają. Sami rozwożą karmy czy za pośrednictwem firmy kurierskiej/poczty?
agaton85
Losowy avatar

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 11 kwi 2011, 16:21

no ja na alegro biorę,szukam jakiejś promocji z fajnymi drobiazgami lub przysmakami , bo nam 30kg karmy plus 4 gratis starcza na 4 miesiace więc nie koniecznie na cene patrzę żeby jak najtaniej ale też na te gratiski :P
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 11 kwi 2011, 16:23

Na allegro to jakoś nic ciekawego
na nowy rok i święta były fajne promocje z 30 kg ale ja się spóźniłam

P.S. Te długopisy z Josery super piszą :-)
Majkowa
Losowy avatar

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 11 kwi 2011, 16:26

Na allegro też można jakieś gratisy dostać, przynajmniej mi się zdarzało,a biorę z zoo-dragon ;-)z tym, ze ja po 15 kg kupuję.
agaton85
Losowy avatar

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 11 kwi 2011, 16:44

ostatnio własnie z alegro dostalismy całkiem sporo smakołyków :P
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Josera - w Bydgoszczy i nie tylko.

Nieprzeczytany postprzez eagle » 11 kwi 2011, 20:21

egonek5 napisał(a):ostatnio własnie z alegro dostalismy całkiem sporo smakołyków :P

Chyba zaryzykuję z tą karmą. Jak się borucie skończy obecna purina.
eagle
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post