Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Juliusy K-9

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 14:04

Hmm... Idę ją zmierzyć, tylko ,żeby mi nie wyszły takie dziwne wymiary, jak te do kagańca :D
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 14:07

szelki można spokojnie regulować więc luzik :lool:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 14:18

Wg. moich pomiarów +/- 80 cm
Czyli ledwo ledwo. Bo tam pisze ,ze do 80. :nea:
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 14:20

no to nieciewawie bo one do 80cm są :nea:

-- 24 lut 2013, o 14:30 --

a w zooplusie patrzyłaś? rozmiar 1 jest do 85cm za 119zl :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 15:15

Jakbym kupowała to już chyba 2 ,bo ma niespełna rok ,wiec w klacie może się jeszcze trochę rozbudować
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 24 lut 2013, o 15:23

Tez bym brała 2, zdecydowanie.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez niya » 24 lut 2013, o 15:29

Dzięki za odpowiedź :dzięki: . Mogłabyś mi jeszcze podać skąd Ty zamawiałaś szelki ? I zważając na fakt że jestem w tym lewa i źle pomierze mogła byś mi na jakimś zdjęciu zaznaczyć dokładnie jak pomierzyć ? :głupol: (Przepraszam za fatygę!)]

Swoje szelki kupowałam w sklepie internetowym zooplus, ale tam tylko czarne są. Zdjęcie poglądowe mam tylko takie. Ustawiasz psa prosto i mierzysz cały obwód klatki, zaczynając od góry, idąc przez najszersze miejsce i nie uciskając centymetra.

Zaznczyłam miejsca czerwonym znacznikiem, ale pies musi stać prosto i mieć proste łapy. Zaznaczam jeszcze raz szelek nie kupuje się na styk, musisz mieć możliwość regulacji jeszcze.

Obrazek

EDIT: przepraszam za hm..... dekoracje na trawce, ale tak niestety wszystko na wiosnę wygląda na pobliskiej łące
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 24 lut 2013, o 16:54

Ja mam szelki czerwone, rozmiar 2 dla suni DON, w sam raz, trochę się brudzą, na innym forum widziałam,że po pewnym czasie napis z rzepów się starł i popękał, bardzo podobne są szelki firmy Dingo, mają one chyba jeszcze kółeczka po bokach jak w typowych szelkach norweskich. Myślę, że juliusy są chętnie kupowane bo są dość znane - wiele osób ma je już po parę lat i je chwali, a to buduje renomę dla przyszłych nabywców, są w wielu kolorach(np.moro, granat, różowy, kiwi) i mają duży wybór napisów :-)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 17:43

Tanorja napisał(a):Jakbym kupowała to już chyba 2 ,bo ma niespełna rok ,wiec w klacie może się jeszcze trochę rozbudować

o tym nie pomyślałam :scratch moja niby już dorosła a w 4miesiące 6cm jej doszło :przerażenie: :roftl: :roftl:

Nesa a ten napis to aby czasem na dogo nie był pokazywany? :scratch jak tak to to nie były Juliusy :-)
xxxkaluniaxxx
Moderator

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 18:13

xxxkaluniaxxx napisał(a):
Tanorja napisał(a):Jakbym kupowała to już chyba 2 ,bo ma niespełna rok ,wiec w klacie może się jeszcze trochę rozbudować

o tym nie pomyślałam :scratch moja niby już dorosła a w 4miesiące 6cm jej doszło :przerażenie: :roftl: :roftl:

Nesa a ten napis to aby czasem na dogo nie był pokazywany? :scratch jak tak to to nie były Juliusy :-)

Ale Wy ćwiczycie WP , to centymetry lecą ;p Mam nadzieje ,że moja już dużo się nie rozbuduje, bo wtedy to tylko 3 :negatyw:
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje