Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Juliusy K-9

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 24 lut 2013, o 18:31

no to foty :D Ja dla Arii mam rozmiar 2. Aria na szelki nie narzeka :D Jedynie za pierwszym razem była niezadowolona bo przecież założyli jej coś, nie wiadomo po co i dlaczego..... ale przywykła :)

NA tym zdjęciu widać w którym miejscu mierzyć klatę :D Widać jak biegnie pas od szelek ;)

Obrazek

w locie :D
Obrazek

Szele mamy czarne ale planuję sprzedać i kupić pomarańczowe, tak jak planowałam na początku :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 24 lut 2013, o 21:40

xxxkaluniaxxx napisał(a):
Tanorja napisał(a):Jakbym kupowała to już chyba 2 ,bo ma niespełna rok ,wiec w klacie może się jeszcze trochę rozbudować

o tym nie pomyślałam :scratch moja niby już dorosła a w 4miesiące 6cm jej doszło :przerażenie: :roftl: :roftl:

Nesa a ten napis to aby czasem na dogo nie był pokazywany? :scratch jak tak to to nie były Juliusy :-)

Masz rację! Przypomniało mi się, że to były szelki chyba Pimpek style, też tworzą 'coś' na kształt juliusów..
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 22:55

Patrzylam na ten Pimpek styl i nie wiem czemu, ale jakos do mnie nie przemawia.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez ewa » 25 lut 2013, o 07:50

my też na wiosenkę przygotówka do Juliusów :lool: mamy z tej firmy obrożę,dość solidnie wykonana :-)
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 25 lut 2013, o 08:44

Dziękuję bardzo ;) Jak tylko skończe Informatyke (na której właśnie odpowiadam) i wróce do domu to pomierze :D

Chciałabym się jeszcze zapytać czy są takie z ''koluszkami'' po bokach ? (Bo chyba coś o takich słyszałam)

..chyba póki co nie jestem przekonana do ONów w kolorowym.. nie wiem czemu. (Obroże jeszcze ok. ale szele? Nie wiem.. ) :)
Klaudia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 25 lut 2013, o 11:34

Klaudia napisał(a):Dziękuję bardzo ;) Jak tylko skończe Informatyke (na której właśnie odpowiadam) i wróce do domu to pomierze :D

Chciałabym się jeszcze zapytać czy są takie z ''koluszkami'' po bokach ? (Bo chyba coś o takich słyszałam)

..chyba póki co nie jestem przekonana do ONów w kolorowym.. nie wiem czemu. (Obroże jeszcze ok. ale szele? Nie wiem.. ) :)

A co to jest koluszek??? :-O
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez ZARAza » 25 lut 2013, o 11:58

JA kupowałam Zarze szelki jak zaczynała 6 miesiąc w rozmiarze 2,żeby miała na zaś .Są świetne pies zachowuje się jakby ich nie miał :-) Są bardzo dobrze wykonane, napisy na bokach świecą w ciemności także to też jest duży plus, co do kolorów jest na prawdę dużo my mamy fioletowe :lool:
Obrazek
Obrazek
ZARAza
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zara
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 25 lut 2013, o 20:54

Bejti - W moim języku koluszka to to o co można zapiąć smycz :D Nie wiem jak to powiedzieć. Ale podobno są takie Juliusy że można zapiąć smycz i 'na środku' i po bokach - spotkaliście się z takimi ?
Klaudia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 25 lut 2013, o 21:04

xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 25 lut 2013, o 21:21

Dzięki ;) Tylko mam głupie wrażenie że te są jakieś mniejszee ? (Wybaczcie, wybredne ze mnie dziecko. A po za tym żeby uzbierać na te szele muszę już zacząć odkładać, żeby do Czerwcowych urodzinek F. zdążyć :P )
Klaudia
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje