Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Juliusy K-9

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 23 lut 2013, o 23:31

Wiem, że jest już pare tematów o szelkach. Ale postanowiłam założyć o Juliusach.
Przymierzam się do nich na wiosne czyli już nie długo :-)

Chciałabym się was zapytać czy polecacie? Jakie mają minusy? Psy czują się w nich wygodnie?

Również chciałabym zapytać jaki rozmar wybrać? Nie mamy żadnych szeleczek :mur: Nie wiem jak mierzyć, nie wiem jaka w ogóle będzie reakcja ale jestem dobrej myśli, bo chciałabym dla zdrowia zacząć bieganie PRZY rowerku :lool: :on:

Pozdrawiamy! ;-)
Klaudia
Losowy avatar

Re: Juliusy K-9

Nieprzeczytany postprzez niya » 24 lut 2013, o 09:31

Witaj. Od roku używam szelek tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Są wygodne, ładnie wyglądają ( jak się dowiedziałam tu na forum można zamówić sobie kolor szelek) i są proste w utrzymaniu czystości, jak na razie super trwałe. Czy pies czuje się w nich wygodnie? no mi Amba się nie skarży :roftl: .
Nie wiem gdzie będziesz kupować dane szelki, ale żeby dobrać właściwie musisz dobrze zmierzyć psa, ile cm ma w klatce piersiowej. W sklepie znajdziesz różne rozmiary np rozmiar 0,1,2,3 itd.. im większą pies ma klatkę piersiową tym większe szelki ja np mam rozmiar 2 bo Amba ma 92 cm w obwodzie klatki. Musisz pamiętać, aby dodać też do 3-4 cm luzu, a nie kupować szelek "na styk" poza tym szelki są regulowane więc dopasować można ładnie
Tu masz przykładowe miary szelek i kolory http://juliusk9-sport.pl/szelki-k9-power-c-3.html . Psa mierzysz na stojąco, a nie jak siedzi.
Co do biegania psa przy rowerze nie doradzę bo nie preferuję :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 11:10

tu co 3 pies ma Juliusy :roftl: Sama przymierzam się do nich :lool:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 24 lut 2013, o 13:08

niya - Dzięki za odpowiedź :dzięki: . Mogłabyś mi jeszcze podać skąd Ty zamawiałaś szelki ? I zważając na fakt że jestem w tym lewa i źle pomierze mogła byś mi na jakimś zdjęciu zaznaczyć dokładnie jak pomierzyć ? :głupol: (Przepraszam za fatygę!)

Hahha :roftl:

Jak co trzeci to czemu taka cisza?
Chociaż foty by pozamieszczali :D :P
Klaudia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 13:20

Racja, tu co trzeci ma juliuski. Tak samo u mnie na szkoleniu wiekszosc psow w nich biega. Jesli chcesz zobaczyc sz3lki na psach to pochodź sobie po galeriach :) Sama bardzo chciałabym sprawić takie mojej suczce, ale cena mnie przeraża
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 13:41

ludzie foty wstawiać :pała:

Klaudia mierzy się obwód klaty tuż za przednimi łapami ;)
a zamówić można np
http://www.p1es.pl/uprzeze-idc-power-c-2_4.html

http://juliusk9-sport.pl/
:)

dzisiaj mierzyłam sobie K i po dzisiejszym pomiarze pasują na nią 3 rozmiary :mur:
xxxkaluniaxxx
Moderator

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 13:45

A co myslicie o takich? http://ipo-sklep.pl/index.php?p867,szel ... t-kod-p046 W budowie podobne ,a cena kilkadziesiat zl nizsza...
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 13:55

http://juliusk9-sport.pl/szelki-k9-powe ... p-109.html te są jeszcze tańsze i napis można se dokupić a w tamtych nie ;)
xxxkaluniaxxx
Moderator

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 lut 2013, o 13:58

:niewiem: :niewiem: Nie widzę większych rozmiarów
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 lut 2013, o 14:01

rozmiar jest jeden ;) a Nora ile ma w klacie?
xxxkaluniaxxx
Moderator

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje