Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Justyna&co witaja

Nieprzeczytany postprzez Justyna&owczarki » 10 kwi 2011, o 22:11

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Co niektórych kojarze z innych forów, co niektórych-znam osobiśie-z resztą mam nadzieje sie poznac

Pare słów o mnie. mam na imie Justyna, mam 25 lat mieszkam we Wrocławiu. Psamio interesowałam sie odkad pamiętam albo jeszcze dawniej, chociaz ,,tak na powaznie" od jakiś 3 lat.

Przedstawiam moje futrzaki.
Tajfun w typie ON
Mój anioł. Pies idealny. Bardzo socjalny, kochajacy wszystkich ludzi, psy, koty, wiewiórki a postatnio nawet....żaby
Urodzony aporter(on chyba zamiast mózgu ma piłke). Wulkan energii, z ogromnym drivem, a jednocześnie z bardzo fajnym wyłacznikiem, zawsze gotowy do pracy, zawsze czekający na nowe zadanie. Bardzo twardy i stabilny psychicznie, pewny siebie, uparty, pomysłowy, poprostu kochany.

Mefi-czyli preminet line blue buble-owczarek australijski

trafił do mnie w wieku 3,5 roku. Pies bardzo trudny, pełen sprzeczności, a jednoczesnie wspaniały. Bardzo duzo mnie nauczył, bardzo fajnie mi sie z nim pracuje.
Mefi posiada charakter australijczyka-do obcych nieufny, swoich-zalizuje, jest opanowany, spokojny-taki ksieciunio, nie spacjalny aporter-chociaz cały czas uczymy sie ze to jest fajne, jest troche lekowy, ma bardzo silny instynkt terytorialny i strózujący, w kontaktach z innymi psami-bywa róznie, ,,cierpi na agresje smyczowa", jest strasznym zarłokiem. Bardzo fajnie sie skupia, bardzo chetnie pracuje, szybko sie uczy. Cały czas poznajemy siebie nawzajem, cały czas sie uczymy, codziennie zaskakuje mnie czyms nowym-czasem pozytywnie, czasem nie, mysle ze będą z niego jeszcze ...,,ludzie"
Justyna&owczarki
Losowy avatar

Re: Justyna&co witaja

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 10 kwi 2011, o 22:12

Witam:)
Majkowa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 10 kwi 2011, o 22:14

:welcome Witamy w naszym gronie :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 10 kwi 2011, o 22:20

Witamy serdecznie i zapraszamy :welcome oraz czekamy na fotki :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 kwi 2011, o 22:21

a ja chyba się domyślam kto nas zaszczycił swoją obecnością... freesbie-maniacy? :yahoo
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Justyna&owczarki » 10 kwi 2011, o 22:27

Aga i N napisał(a):a ja chyba się domyślam kto nas zaszczycił swoją obecnością... freesbie-maniacy? :yahoo

:lol: :lol: :lol:
owszem:)
Justyna&owczarki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 10 kwi 2011, o 22:30

witaj :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 11 kwi 2011, o 04:55

Witaj Justynko! :welcome
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 kwi 2011, o 06:00

Cześć Justyna, popełniłaś wzorowy post powitalny. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 11 kwi 2011, o 06:02

szalona trójca....witamy :D
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje