Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Kamizelka chłodząca

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 4 cze 2011, o 15:59

spotkałam sie na innym forum z czymś takim
KLIK KLIK, co o tym myślicie?
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Re: kamizelka chłodząca

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 4 cze 2011, o 16:16

Ja sie do tej pory z czyms takim nie spotkalam. Moze i fajna taka kamizelka, chociaz jak jest tak goraco, to ja po prostu nie forsuje psow, sama tez sie nie forsuje :D
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 4 cze 2011, o 18:00

nebrot napisał(a):Ja sie do tej pory z czyms takim nie spotkalam. Moze i fajna taka kamizelka, chociaz jak jest tak goraco, to ja po prostu nie forsuje psow, sama tez sie nie forsuje :D

+1 :) nie wyobrażam sobie w tej kamizelce Kaya :-P
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 cze 2011, o 06:18

Jak dla mnie jest to fajny wynalazek, szczególnie dla ras które źle znoszą upały.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 5 cze 2011, o 06:25

Tomek napisał(a):Jak dla mnie jest to fajny wynalazek, szczególnie dla ras które źle znoszą upały.

czyli dla mnie :lol:
ale cena kosmiczna,wiec zostane przy wiatraku :D
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 5 cze 2011, o 09:28

egonek5 napisał(a):
Tomek napisał(a):Jak dla mnie jest to fajny wynalazek, szczególnie dla ras które źle znoszą upały.

czyli dla mnie :lol:
ale cena kosmiczna,wiec zostane przy wiatraku :D

no to możemy sobie podać łapkę :friends
a u Szamaniastego dobrze sprawdzają się mrożone ręczniki i kostki lodu +wiatraczek, z Szyszka zobaczymy, trafiła do nas po połowie sierpnia więc największe upały były już za nami...
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Martusia1106 » 10 cze 2011, o 16:33

Super stronka, jednak jakos nie moge sobie Shei w tym ubranku wyobrazic...juz i tak nosi wieczorem kamizelke odblaskowa....ostatnio pelno mysliwych w Krakowie !!1 wiec uwazajcie !!!!
Martusia1106
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 cze 2011, o 20:01

o nie, tylko nie to, Nazgul by mnie wtedy w upał zajechał na śmierć :lol ale dla innych zwierzaków źle znoszących upał a pracujących o każdej porze roku może być dobrą rzeczą :) ciekawe czy na zawodach psiego posłuszeństwa dozwolony jest start w takiej kamizelce ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 10 cze 2011, o 20:12

Lena chyba by nie zdzierżyła czegoś na plecach....he he nie wiem czy ma łaskotki na grzbiecie czy co, ale bardzo wrazliwa jest na tym punkcie... :?
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Rex » 11 cze 2011, o 23:16

Fajna kamizelka Rexiol za nic by tego nie chciał na sobie mieć zaraz skubany by ściągał :) może ja sobie taką sprawie :D :lool:
Rex
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje