Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez katiii1014 » 27 gru 2012, 22:35

Jak często kąpiecie swoje pieski mieszkajace na dworze?
katiii1014
Losowy avatar

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 27 gru 2012, 22:41

mój mieszka w domu a kąpał się raz w życiu może dwa w szamponie ;)a tak poza tym całe lato codziennie brał kąpiele w rzekach, zalewach
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 27 gru 2012, 22:43

ja kąpię 1-2 razy w roku... i to latem.. przeważnie to tak raz w szampionie, a potem czasem opłuczemy.... :ok:
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez katiii1014 » 27 gru 2012, 22:47

saacrum napisał(a):mój mieszka w domu a kąpał się raz w życiu może dwa w szamponie ;)a tak poza tym całe lato codziennie brał kąpiele w rzekach, zalewach
oj tak moj tez to uwielbia szczegolnie w upalne dni ;)
katiii1014
Losowy avatar

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 gru 2012, 11:04

Amon (niemal 6 lat) pierwsze 3 lata był psem podwórkowym, teraz jest psem domowym, kąpany (w sensie użycia szamponu) był 3 razy w życiu.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 45
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 28 gru 2012, 11:08

moja była kąpana 2-3 razy. Raz jak ją kupiliśmy, a później bo się tak wybrudziła że sama woda nie wystarczyła. A tak to w lato w jeziorkach, rzekach :P
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 28
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 28 gru 2012, 13:03

Haszysz kąpany był dwa razy, gdy pojawił się u mnie w domu :-)i po zabawie z innym szczeniakiem, wyglądał jak błotny bałwanek :-D
Obrazek
haszysz
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Wiek: 25
Lokalizacja: Oława
Pochwały: 3
Dołączył(a): 04 gru 2012, 16:02

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 28 gru 2012, 16:42

Mój dinozaur był kąpany 2 dni po przyjeździe do nas, a tak to lato (2012) ze 2 razy. Kolejna kąpiel w lato i chyba wystarczy na 2013 rok. :)Się zobaczy.
Kiria
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus
Wiek: 28
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 08 lis 2011, 10:13

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez karolcia » 24 paź 2013, 17:52

witam
mam problem z kąpielą psa. Poprostu nie chce się wykapac a przydałoby mu się bo ostatnio był kapany jak miał rok . I nie wiem jak go do tego nakłonić. Może ma ktoś jakiś pomysł ? :-)
karolcia
Losowy avatar

Re: Kąpiel pieska

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 24 paź 2013, 21:53

Cierpliwie. Z nagródkami. Temperatura wody cieplejsza niż dla człowieka. To i tak stres więc nie ma co go potęgować naszą nerwowością.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post