Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 3 sty 2013, o 07:57

wiesz tu niema reguły, dla jednych psów jedna karma smaczna i jedzą ją na okrągło dla innych ta sama nie do zjedzenia ... psy tak samo jak ludzie swoje smaki mają, mój Bono wybredny nie jest ale ma swoje smaki dlatego zanim zmienię karmę na próbę kupuje 3kg, jak zje dopiero biorę worek 15kg
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 3 sty 2013, o 08:13

Co do wysyłki, u nas, przy przelewie internetowym, karma idzie max 3-4 dni z zooplusa.
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 3 sty 2013, o 08:16

Tu jest w promocji TOTW z rybą dla szceniaków :) Bruno ją zjadł, ale niechętnie. Poza tym robił duuuuuże koopy i już więcej jej nie kupię :(
Krakvet wysyła paczki dosyć szybko. W ciągu 5 lat ze dwa razy czekałem na paczkę około tygodnia z winy kuriera, ale zazwyczaj jest na drugi dzień. Teraz zmienili firmę kurierską i powinno być ok. Mają najniższe ceny, ale często brakuje towaru. Zooplus jest fajny, ale przesyłka długo jedzie bo jest dostarczana z Niemiec :/
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 sty 2013, o 09:14

Kupiłam TOTW dla szczeniąt raz, ale jak dla mnie ma za małe granulki i pies je łyka zamiast chrupać, więc kupuję standardową jagnięcinę, bez podziału na wiek.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 3 sty 2013, o 14:19

Nora ma wyjątkowo wyszukany smak. mało który smakołyk ją przekona wliczając parówki ,szynki i inne. dla szczeniaków. czasem faktycznie granulkisą za małe. jeszcze mi się nie zdarzyło ,żeby krakvet przysłał coś przed upływem tygodnia a mieszkam zaledwie 10 km od nici ! za pobraniem czekałam ponad tydzień nie mówiąc już o przelewie internetowym !
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 3 sty 2013, o 18:53

Krakvet, jeśli chodzi o moje doświadczenia,nigdy nic niema chociaż na stronie pełny wybór ... zawsze było "proszę poczekać dostawa 5-7 dni oczekiwania" a po tygodniu kolejna śpiewka aż czas oczekiwania wydłużał się do miesiąca ;/ zooplus tanio ale wszystko idzie z Niemiec dlatego jak potrzebna jest karma "na cito" można polegać tylko na telekarmie, jedyna firma która nigdy mnie nie zawiodła ... Mój Bono nie lubi dużych granulek, najlepiej jak najmniejsze dlatego Pro Plane uwielbia :P francuski pysk z niego :P
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 3 sty 2013, o 19:16

trussardi napisał(a):Krakvet, jeśli chodzi o moje doświadczenia,nigdy nic niema chociaż na stronie pełny wybór ... zawsze było "proszę poczekać dostawa 5-7 dni oczekiwania" a po tygodniu kolejna śpiewka aż czas oczekiwania wydłużał się do miesiąca ;/ zooplus tanio ale wszystko idzie z Niemiec dlatego jak potrzebna jest karma "na cito" można polegać tylko na telekarmie, jedyna firma która nigdy mnie nie zawiodła ... Mój Bono nie lubi dużych granulek, najlepiej jak najmniejsze dlatego Pro Plane uwielbia :P francuski pysk z niego :P

TOTW ma tez malutkie granule ;)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 3 sty 2013, o 20:22

Taak? To już ogłupiałam, bo obecne pronature również za małe!
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez ojeja » 3 sty 2013, o 20:59

mój leon je równiez jagnięcinę z ryżem. Kupuję mu Joserę (zresztą co kilka miesięcy zmieniam, a bazuję na MeraDog, Arion, Purina Pro Plan, i wspomniana Josera. Bewi Dog, Bento Kronen - te dwie zamawiam w Krakvecie jedynie wówczas kiedy nie zależy mi na szybkiej dostawie ;) ) . Zamawiam AŻ w Gdańsku. Ale nigdy nie czekałam dłużej niż .... jeden dzień. Robię zamówienie "dziś rano" i "jutro" już mam :) .
ojeja
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: leon
Imię: teresa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 3 sty 2013, o 21:07

ojeja napisał(a):mój leon je równiez jagnięcinę z ryżem. Kupuję mu Joserę (zresztą co kilka miesięcy zmieniam, a bazuję na MeraDog, Arion, Purina Pro Plan, i wspomniana Josera. Bewi Dog, Bento Kronen - te dwie zamawiam w Krakvecie jedynie wówczas kiedy nie zależy mi na szybkiej dostawie ;) ) . Zamawiam AŻ w Gdańsku. Ale nigdy nie czekałam dłużej niż .... jeden dzień. Robię zamówienie "dziś rano" i "jutro" już mam :) .

A gdzie zamawiasz, jeśli można spytać?
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje