Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Karma dla alergika?

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 9 sty 2013, o 18:06

To dobrze ,że Birit działa :) Tańszy od TOTW, ale skoro już zamówiłam.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 9 sty 2013, o 18:35

ale skład ma chyba lepszy TOTW ;-)
Obrazek
haszysz
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 9 sty 2013, o 18:59

W sumie dużo lepszy, ale przy 3 psach i 5 kotach to zbankrutuję ;D
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 9 sty 2013, o 21:58

u mnie po Pro Planie efekty na razie bez rewelacji choć to dopiero tydzień wcina ... drapie się mniej ale jakoś nie widze tendencji spadkowej dalej ;p może dlatego że bardzo długo był na Boschu i trochę to musi potrwać zanim się "oczyści"
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 9 sty 2013, o 23:05

Na pewno trochę to potrwa. myślę że po miesiącu wszystko powinno być całkowicie dobrze.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 10 sty 2013, o 08:03

hmmm do miesiąca to jeszcze trochę mi brakuje .... w takim razie czekamy dalej :)

-- 10 sty 2013, o 17:12 --

Słyszałyście coś o karmie RC Hypoallergenic? Podobno bardzo dobra, chociaż opinie sa podzielone a cena ZABÓJCZA !!!
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 10 sty 2013, o 19:29

trussardi napisał(a):Słyszałyście coś o karmie RC Hypoallergenic? Podobno bardzo dobra, chociaż opinie sa podzielone a cena ZABÓJCZA !!!

tak, Dagi już pisała o niej :-) jest to bodajże na stronie 5 tego wątku ;-)
Obrazek
haszysz
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 11 sty 2013, o 00:40

A mnie krakvet znowu wkurzył! Zadzwonili dzisiaj ,że nie mają tej karmy i będzie dopiero za tydzień,a zamówiłam już tydzień temu. Stwierdziłam więc, że podziękuję za ten sklep i poszukam gdzie indziej >.<
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 11 sty 2013, o 08:16

Tanorja napisał(a):A mnie krakvet znowu wkurzył! Zadzwonili dzisiaj ,że nie mają tej karmy i będzie dopiero za tydzień,a zamówiłam już tydzień temu. Stwierdziłam więc, że podziękuję za ten sklep i poszukam gdzie indziej >.<

Z krakvetem miałam taką samą akcję, raz ,drugi i za trzecim już podziękowałam :/
Jeśli nadał chcesz kupić TOTW, to polecam e-karma.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 11 sty 2013, o 08:58

Dagi napisał(a):
Tanorja napisał(a):A mnie krakvet znowu wkurzył! Zadzwonili dzisiaj ,że nie mają tej karmy i będzie dopiero za tydzień,a zamówiłam już tydzień temu. Stwierdziłam więc, że podziękuję za ten sklep i poszukam gdzie indziej >.<

Z krakvetem miałam taką samą akcję, raz ,drugi i za trzecim już podziękowałam :/
Jeśli nadał chcesz kupić TOTW, to polecam e-karma.

Ja tam jakoś przymykałem oko na te braki w Krakvecie bo mają najniższe ceny, ale miesiąc temu zamówiłem pierwszy raz w Zooplusie i w tym miesiącu też. Chyba już nie wrócę do Krakvetu w którym ciągle coś brakuje. No i w Zooplusie zdecydowanie lepiej pakują paczki. W jednym kartonie przychodzą ciężkie rzeczy i takie delikatniejsze, ale są tak zabezpieczone, że nic nie jest uszkodzone. Z Krakvetu nieraz dostawałem pogięte puszki i w ogóle wszystko to jakieś takie zakurzone :negatyw:
TOTW też zamawiałem z e-karma i też mogę polecić :)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje