Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Karma PRONATURE- czy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez aga8283 » 10 cze 2012, 23:09

Czy ktoś zna tą karmę? Obecnie karmię RC Maxi Junior i niby wszystko jest ok, ale już od kilku osób usłyszałam żebym zmieniła karmę bo ta mimo swej nie najniższej ceny jakością nie zachwyca. Psica ma obecnie 4 mce i jest raczej wybredna co do jedzenia, wcześniej dostawała 1st Choice, ale okropnie ją kuło w ząbki :lool:więc zmieniłam na RC. Wyczytałam gdzieś, że Pronature jest dość dobrą karmą w swojej kategori cenowej więc może bym spróbowała. Czy ktoś coś może doradzić?
ObrazekObrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
aga8283
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Coffi
Imię: aga
Wiek: 32
Lokalizacja: wrocław
Dołączył(a): 10 gru 2011, 22:36

Re: Karma PRONATURE- czy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 12 cze 2012, 13:56

Ja nie znam tej karmy ale poczytałam sobie jej skład i widzę,że jest to ta sama półka lub podobna co karma,którą ja podaję - Nutra Gold Breeders Bag lub Nutra Gold Professional z tym,że one posiadają więcej białka i tłuszczu w swym składzie poza tym chondroityna,glukozamina,witaminy ,minerały jak najbardziej.
Ja bym ją podała swojemu psu wydaje mi się patrząc na skład - dobra karma w dobrej cenie.Tylko nie wiadomo jak piesek będzie się zapatrywać na zmianę :-)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 40
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 7
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Re: Karma PRONATURE- czy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 cze 2012, 17:59

ProNature karmiłam szczeniola tak gdzieś do 9mieś życia, baaardzo mu służyła. Później przeszłam na Joserę Kids żeby ciągle nie jadł tego samego,a później na 2-3 różne Josery i póki co na Joserze zostałam... Znalazłam fajnego dostawcę i karmę mam na wyciągnięcie ręki, a ProNature jednak musiałam zamawiać z neta. Zawsze brałam stąd http://www.sklepzoo.pl/kategoria-30-65-2-Pronature.html widzę że nawet cena się nie zmieniła przez te ponad 2 lata :-)
Ale bardzo polecam, na pewno jeszcze kiedyś wrócę do tej karmy :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Karma PRONATURE- czy polecacie?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 18 cze 2012, 09:39

Na dogomanii hmmmmmmm różne opinie i dobre i złe. Dlatego myślę, że trzeba po prostu przetestować samemu, bo jednym psom posłuży a innym nie i ot to wszystko.
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post