Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Karma strzelająca

Nieprzeczytany postprzez bednar » 22 cze 2013, 19:52

:on:Witam mam pytanie czy wie ktoś jak się nazywa karma która jest wypełniona powietrzem i po nagryzieniu strzela?
Chodzi mi o to by nauczyć mojego ON by nic nie ruszał np na działce ( np złodziej rzuca kiełbaskę i pies ją zjada ) podobno właśnie jest taka karma strzelająca tylko w necie nic nie umie wyszukać czy ktoś coś słyszał?
Interesowały by mnie również sposoby jak nauczyliście swoje pupile takiej rzeczy że prawdziwą karne do jedzenia dostaje tylko w jednym miejscu!!!? :on:
bednar
Losowy avatar

Re: KARMA STRZELAJĄCA

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 cze 2013, 20:19

O w mordę jeża... strzelająca karma?!?!?!?!
A czy ona strzela do właściciela kiedy pies ją znajdzie?

Proponuję nauczyć psa po prostu nie podejmowania jedzenia z ziemi, zamiast bawić się w "wynalazki". Sztukę nauczenia psa nie podejmowania jedzenia z ziemi, możesz w prosty sposób nauczyć się czytając poradniki które mam podlinkowane. :)Opcja nr 2 - to udanie się z psiskiem na szkolenie, tam oboje na bieżąco będziecie mogli czynić postępy :). Powodzenia :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: KARMA STRZELAJĄCA

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 22 cze 2013, 21:18

Zgadzam się z Agą.Jeśli nie potrafisz nauczyć psa nie podejmowania pokarmu z ziemi w ogrodzie to jak potem nauczysz,że ta w jego misce nie strzela?
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Wiek: 35
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 14
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: KARMA STRZELAJĄCA

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 22 cze 2013, 21:43

Czego to ludzie nie wymyślą... Wyobraźcie sobie, że spożywacie posiłek i nagle jedzonko strzela Wam w twarz - zawał murowany! :przerażenie:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 39
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 41
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post