Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 25 cze 2012, 15:49

czy dajecie waszym psom karmy z puszek a jak tak ,to czekam na opinie o karmach z gury dziekuje.
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: k-pomorskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 20 sty 2012, 20:20

Re: karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 25 cze 2012, 17:14

Kiedyś spróbowałam nakarmić moje psiaki żarciem z puszki i nawet nie tknęły, skończyło się na powąchaniu i ostentacyjnie odwróciły głowy. Nawet nie pamiętam jaka to była karma bo to był pierwszy i ostatni raz. Teraz dostają surowe mięso z warzywami i kości.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 25 cze 2012, 17:50

surowe mięso z kośćmi ,ja prubowałam zuli dawac tesz ale nie może bo zatwardzenie giganta ma.Dawałam surowe korpusy plus wołowina odpady warzywa zostawiała w misce .
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: k-pomorskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 20 sty 2012, 20:20

Re: karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 25 cze 2012, 17:54

Ja daje Animonda Grancarno Junior. Mieszam troche z sucha karma bo inaczej nie bardzo chce jesc :nea:
ObrazekObrazek
Kalten
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert
Wiek: 37
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Dołączył(a): 25 cze 2012, 08:37

Re: karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 25 cze 2012, 18:10

sylwia1231 napisał(a):surowe mięso z kośćmi ,ja prubowałam zuli dawac tesz ale nie może bo zatwardzenie giganta ma.Dawałam surowe korpusy plus wołowina odpady warzywa zostawiała w misce .

Ja daję mielone (wszystkie rodzaje mięs, chrząstek i kości) z papką warzywno-owocową dosypuję mielone siemię lniane albo wbijam jajko, nie ma możliwości wygrzebać mięsa i zostawić warzyw :-)Sułtan miał ciągłe biegunki (po lekarstwach) a na tym żarciu "wszystko" się unormowało. Same kości (przeważnie cielęce lub wołowe) dostaje dwa razy w tygodniu ale wcześniej małą porcyjkę "mamałygi" z warzywkami na lepsze trawienie. :lool:
Sylwia poczytaj o BARF-ie barf-czyli-bones-and-raw-food-kosci-i-surowe-jedzenie-t70.html, może przy kłopotach z jedzeniem Twojej suni to będzie zbawienny sposób na jej apetyt. Mój kolega miał podobne problemy ze swoją sunią, nie chciała jeść, miała sporą niedowagę a teraz przeszedł na surowe i sunia wcina aż jej się uszy trzęsą i miska wylizana ! :lool:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 26 cze 2012, 17:24

Animonda Gran Carno, kiedyś junior teraz adult.
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 25
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 26 cze 2012, 18:49

Ja swojej suni daje karme z puszki z wołowina. Bardzo jej smakuje :yahoo:Kupuje ta karme w Biedronce firmy Puffy :ok:
kati777
Losowy avatar

Re: Karmy mokre

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 27 cze 2012, 13:20

Animonda Gran Carno junior i Hills junior
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
trzymaj się mocno swoich chmur
http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=1320466
myszo1skoczek
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika
Wiek: 39
Lokalizacja: Świdnik
Dołączył(a): 16 lut 2012, 09:29

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post