Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Karmy mokre

Postprzez egonek5 » 02 kwi 2011, 14:02

Jesli ktos karmi swojego psa karmami mokrymi to BARDZO,ale to bardzo polecam te puszeczki,cała puszka zawiera tylko mięso,żadnych makaronów,żadnej kaszy ani ryzu,samiutkie chudziutkie mięsko,przyznaje pachnie niesamowicie :shock:są tam również kosteczki ,które przy lekkim nacisku się rozpadają,może mi ktos to wytłumaczyc jakim cudem :shock:Także polecam bardzo ,pies aż miche umył :lol:nas niestety na te puszki nie stac,choc od czasu do czasu zamówimy :P
http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1 ... f93b5d95b4
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: karmy mokre

Postprzez Tomek » 02 kwi 2011, 18:13

Ile ON musi zjeść takich puszek dziennie, dwie?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: karmy mokre

Postprzez egonek5 » 02 kwi 2011, 19:18

Tomek ja nie karmie tymi puszkami, jedną puszeczke my dostali gratis,to nie na moją kieszeń :lol:według dawkowania Bruno powinien zjesc ze trzy,cztery,ło matko z torbami by mnie puscił :--o
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: karmy mokre

Postprzez Tomek » 03 kwi 2011, 06:11

To w takim razie nie tylko Ciebie nie stać na taką psią wyżerkę.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: karmy mokre

Postprzez nebrot » 03 kwi 2011, 09:28

Ja mysle, ze za taka cene to wolalabym sama to wszystko gotowac. No, ale jesli ktos nie ma czasu i duzo zarabia, to moze faktycznie... Tylko, jesli nie ma czasu, to czy ma go dla psa...?
nebrot
Losowy avatar

Re: karmy mokre

Postprzez egonek5 » 03 kwi 2011, 09:56

Ewa ale jakis prezencik raz do roku psu zrobic można o chocby na mikołaja :lol:
też wole sama gotowac,bo raz ze taniej wychodzi,dwa wiem co pies je,a na ''czas lenia''karma sucha zawsze zostaje,dlatego 34kg karmy starcza nam na 4 miesiace :P
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: karmy mokre

Postprzez nebrot » 03 kwi 2011, 12:46

U mnie czas Mikolaja jest pewnie co drugi dzien, tylko u mnie smierdziele i kosci sa grane :mrgreen:
nebrot
Losowy avatar

Re: karmy mokre

Postprzez Rex » 04 kwi 2011, 23:37

No cena super,ale czasem można dogodzić pupilkowi :lool:
Rex
Losowy avatar

Re: karmy mokre

Postprzez Valdi » 07 maja 2011, 11:15

moje jedzą Animondę Gran Carno, wszystkie dostępne smaki......
http://www.zooexpress.pl/go/_category/i ... p?idc=id_4
Valdi
Losowy avatar

Re: karmy mokre

Postprzez Aisance » 28 sie 2013, 19:15

Podbijam temat. Zamówiłam niedawno puszki z Bozity. Pies je, cena fajna,ale...można tam znaleźć tylko 4% mięsa. Znacie coś innego godnego polecenia?
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika
Wiek: 21
Lokalizacja: Września
Dołączył(a): 06 mar 2011, 00:13

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post