Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Karpacz

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 6 cze 2011, o 21:20

:friends :friends przytulam cię mocno bardzo Ci współczuję
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Camila » 7 cze 2011, o 12:44

Już nie mam rodziców a chciałąm się z nim podzielić nowiną ale niestety za póżno ;(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 7 cze 2011, o 16:54

Skarbie nie poddawaj się, gdziekolwiek są to zawsze możesz z nimi rozmawiać,bo patrzą na Ciebie z góry i choć ich nie ma to są przy Tobie całą duszą;(

Jaką nowiną Kochana?
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 7 cze 2011, o 17:33

nowina taka ,że we mnie sie rozwija malusi człowieczek ...
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 7 cze 2011, o 17:50

gratulki :)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 7 cze 2011, o 18:01

No proszę, gratulacje. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Camila » 7 cze 2011, o 18:01

a dziekuje :(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 7 cze 2011, o 19:18

Gratulacje :D i pamiętaj, że to że nie widzisz rodziców nie znaczy, że ich nie ma przy Tobie, zawsze do końca świata, będą razem z Tobą, w Twoim serduszku, w Twoich wspomnieniach..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Camila » 8 cze 2011, o 07:25

Ja mam nadzieje taką :(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 8 sty 2013, o 15:18

Tak właśnie szukałam tematu o wyjazdach i znalazłam w dodatku o Karpaczu :) .
Super, mam nadzieję, że uda nam się wyjazd i mój Zulek będzie mile widziany. Niestety jeszcze nie wybrałam kwatery, interesują mnie domki, ponieważ w pensjonatach czy hotelach to chyba bym się źle czuła, na stołówkę trzeba iść z psem,a to może się nie podobać innym gościom. W życiu Zulusa bym nie zostawiła samego w pokoju = tornado.Ten domek, o którym mówiłam w poście o wyjeździe z psem do Parku Narodowego zwrócił moją uwagę...
W okolicy interesuje mnie oczywiście las i dobrze by było żeby znalazł się również potok czy jakiś wodospadzik :)
Ewachw jak byłaś w Karpaczu to daleko mieliście do tej rzeczki co tam jest na zdjęciu ?
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje