Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wszystko o wystawach i wystawianiu.

Re: Katowice 2011

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 21 mar 2011, o 15:37

Mnie się niestety album nie wyświetla :(
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 21 mar 2011, o 15:49

Piekne zdjęcia :) I baaaardzo dziękować za ich udostępnienia :)
kalyna
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 21 mar 2011, o 16:04

agrafka napisał(a):
pumagr napisał(a):
Szpice zaliczone :) te małe malamuty - rozkoszne :D zero stresu hihihi tylko zabawa im w łebkach , to jedna z ras które mi się bardzo podobają

hihi malamuty , one tak zawsze, te dwa bąble , które obfociła Dobrusia prawie cały czas tak tam szalały, z resztą na ringu zero stresu ;-) , moje foty się wywołują :whistle ale mam tylko z piątku...
Janku pozdrów Dobrusie , ja tak myślałam, że to ona kojarząc ją ze zdjęć... ale nie byłam pewna, więc nie miałam odwagi podejść :oops:

a teraz coś co mnie od zawsze zastanawiało...
dlaczego u owczarków jako jedynych psów na wystawie na ringu zawsze jest wewnętrzna taśma?
przepraszam, ale jestem wystawowym laikem totalnym :oops:

??????
NIE WIEM 8--)
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 21 mar 2011, o 16:05

Eh, co do tych zdjęć to może ktoś wyjaśnić blondynce o co chodzi z tym udostępnianiem? 8-)
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 21 mar 2011, o 16:32

Kilche napisał(a):Eh, co do tych zdjęć to może ktoś wyjaśnić blondynce o co chodzi z tym udostępnianiem? 8-)

chodziło mi o to, że pokazał nam :) i to wszystkie fotki w jednym miejscu :) czyli udostępnił do oglądania :)
nie wiem jak to inaczej napisać...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 21 mar 2011, o 16:35

To chyba u mnie coś szwankuje, że się nie wyświetlają :roll:
Cóż, dzięki :)

EDIT:
Zmieniłam przeglądarkę i wszystko gra, zdjęcia świetne, nawet ja się znalazłam :twisted:
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 21 mar 2011, o 17:37

jak ktoś jest na zdjeciach, to proszę podać numery zdjeć z tego albumu to powysyłam duże.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 21 mar 2011, o 23:58

no to i ode mnie trochę fot piątkowych...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ps: przepraszam za różnice w formacie ale uplodowałam na kilka razy i pomieszałam w ustawieniach a teraz już za późno żeby zmieniać :oops:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 mar 2011, o 07:07

O matko, ale to brzydkie!
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 22 mar 2011, o 10:23

pies Faraona
urodę nadrabiał sympatycznoscią ;-)
chociaż akurat u tego strasznie podoba mi się "mina" która zrobił na tej focie :-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje