Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Kicia i jej kociaki :)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 24 maja 2012, o 21:15

2 dni temu robione :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to zdjęcie, jest dziwne, niewyraźne i ogólnie jakieś takie nijakie, ale mi się spodobało, no :D

Obrazek

szczerze powiedziawszy, to nie wiem, czy wrzuciłam zdjęcia wszystkich kotecków, bo biegają, psocą, a te szaro-białe to już mi w ogóle ciężko rozróżnić :roftl:
Ostatnio edytowano 25 maja 2012, o 18:27 przez sandrula811, łącznie edytowano 1 raz
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Re: Kicia :)

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 25 maja 2012, o 08:25

jejju te szare są cudowne <3 <3 <3
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 25 maja 2012, o 09:20

Jakie kiciusie śliczne! No to gratulacje dla dumnej mamuski! :-) Tak to prawda, jeden mały kotek to wicherek w domu, ale kilka to już tornado ;-) :ok:
Kiria
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 28 maja 2012, o 19:36

mojej sąsiadce też się kotka okociła i ma 4 dzieciaczki ;)

i nie można im się oprzeć, więc Tobie współczuję, jak będziesz musiała się rozstać z nimi :(
kalyna
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 29 maja 2012, o 05:13

Toż to sama słodycz :) porwałabym Ci jednego...ale mam zakaz na więcej koteczków :(
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 29 maja 2012, o 13:51

sama słodycz to na zdjęciach ! :D
rozrabiają.. wczoraj wchodzę do pokoju .. 3 koty ? co z czwartym ? :przerażenie:
wołam brata, jeszcze się jak wstawałam potknęłam o prześcieradło i biegnę po niego.
wchodzimy, a ten kotecek już z pokoju ucieka :D skubany :diabeł:
zakładam, że chciał zejść, ale wpadł z zawinięte prześcieradło, a kiedy się potknęłam się wydostał :roftl:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 30 maja 2012, o 04:56

Co tu dużo mówić...nudy nie ma :)
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 30 maja 2012, o 12:07

Oj nie, nie ma nudy z tymi rozrabiakami :D

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 5 cze 2012, o 12:16

Śliczne masz te maleństwa. Uwagę przykuwają szczególnie te ich wielkie oczyska - wyglądają jakby chciały pochłonąć wzrokiem cały świat :).
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 5 cze 2012, o 13:46

oczyska już zmieniły kolorek ! :D
także.. należy się spodziewać zdjęć ;) aparat naładowany, więc mogę działać :roftl:

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje