Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Kicia :)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 15 cze 2012, o 17:25

:dzięki: dziękuję wszystkim, że odwiedzają nasz wątek i zawsze coś miłego powiedzą ;)
pomimo, że to BARDZIEJ PSIE forum, to koteczki też się cieszą popularnością, z czego się bardzo, ale to bardzo cieszę i dziękuję ! :yahoo:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Re: Kicia :) i jej maluchy :)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 16 cze 2012, o 23:11

No.. dziś 2 kociaki wyfrunęły z gniazda ;) Nie obyło się bez mojego :-(( .. Ciężko było mi się z nimi rozstać. Nie myślałam, że AŻ tak się do nich przywiążę, tak je pokocham. To tak wyszło samo z siebie. Obserwowałam ich pierwsze oddechy, kroki, zabawy, gonitwy. Jak się rozwijały. To było wspaniałe, widzieć, jak kociaki rosną, bawią się ze sobą, jak ich mamusia wspaniale się nimi zajmuje ( Kicia jest super mamuśką, naprawdę ! :ok: ). Przytuliłam je ostatni raz.. pojechały. A ja poszłam wypłakać się do Sabinki. Nie mogłam inaczej, nie umiałam powstrzymać tych łez. Będę za nimi tęsknić, choć wiedziałam, że przecież to nie będzie trwać
wiecznie. Na szczęście, jeszcze dwa są u mnie :) Niedługo już, bo niedługo, ale cieszę się każdą chwilą z nimi ;) Dobrze, nie zanudzam, a wrzucam zdjęcia :) Na niektórych jest moja twarz, więc.. ostrzegam ;)

śpimy.. :buziak:
Obrazek
Obrazek

takie z nas słodziaki :serce: .. i te nasze niewinne oczka :D
Obrazek

nasza arystokratyczna mamuśka :roftl:
Obrazek

dowód na to, że POTRAFIMY się załatwiać do kuwety :lool:
Obrazek
nie pozowane.. ;)
Obrazek

i "oo, widzę fotografa ! :) "
Obrazek

"tygrysek, WARUJ !" :roftl:
Obrazek

Wczoraj kupiłam moim milusińskim na pożegnanie po.. piłeczce ;)

Obrazek
Obrazek

nasza mamcia bardzo się nimi zainteresowała.. a niby to taka 'arystokratka' [patrz: fotki wyżej] :roftl:
Obrazek

Ciąg dalszy nastąpi.. ;)

-- 17 cze 2012, o 00:16 --

Część druga :)

UWAGA ! ! ! Tu jest moja mordka. :mur:

specjalista od głupich min :roftl: :lool:
Obrazek

piłecka ! ;)
Obrazek

zaczyna się.. te moje miny :roftl: ale ważne, że z kotami :serce:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ten rozkrok :mur: :mur: :przerażenie:
Obrazek

i.. wyszczerz :lool:
Obrazek

Okej, postraszyłam trochę mną, ale głównie chodziło o kociaki. ;) Pozdrawiam wszystkich czytających nasz wątek ! :) :dzięki:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 16 cze 2012, o 23:19

Może pomoże Ci myśl, że Twoje maluszki uszczęśliwią i będą uszczęśliwiać swoją obecnością jeszcze kogoś innego ;)
Dzięki Twoim koteczkom czyjeś życie będzie pełniejsze od tego momentu i będzie od tej pory obfitowało w cenne chwile :).
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 17 cze 2012, o 11:40

ślicznie ślicznie :*
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 17 cze 2012, o 17:50

ale z nich słodziaki :zakochany:

a zabawki super :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 30 cze 2012, o 15:00

No.. to już kociaki WSZYSTKIE w nowych domkach ;) 2 ostatnie wyjechały w środę.. :-(( Na pewno będzie mi ich brakować.. ale cieszę się, że je miałam, widziałam ich narodziny, uczestniczyłam w ich pierwszych tygodniach życia.. ;) A teraz w sumie wszystko wraca do normy, Kicia znów przesypia całe dnie, śpi ze mną w nocy ( choć czasem zdarza jej się jeszcze spać tam, gdzie spała z młodymi - chyba tęskni.. :( )

I..bez zdjęcia się nie obejdzie ! :lool:

Obrazek

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 1 lip 2012, o 05:46

Na pewno trudno było Ci się z nimi rozstać. Super, że maluchy znalazły nowe domki :)
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 2 lip 2012, o 17:01

ta kicia jest cudowna <3
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 21 lip 2012, o 17:12

Aktualnie (jak już chyba wszyscy wiedzą :D ) jestem na wakacjach. I.. znalazłam sobie tutaj taką "zastępczą Kicię".. i to z rodzinką ;) Jest jeszcze trzeci dzieciak, ale na sesję nie przyszedł :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrowienia z Bułgarii :papa:

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 23 lip 2012, o 20:17

Bardzo się cieszę, ze małe kicie znalazły kochające domy. Teraz to sobie mamuśka od nich odpocznie ;). Nie no, pewnie tęskni za wbijaniem pazurów w brzuch, gryzieniem w sutki i wchodzeniem na głowę. :) Kotki wakacyjne też śliczne, pozdrawiam.
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje