Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Klatka /kennel dla psa ( przyzwyczajanie)

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 1 gru 2014, o 21:20

Odświeżam temat, ale nie chodzi o przyzwyczajanie, bo to mamy opanowane. Mówię 'Thorin do klatki' i idzie się tam położyć, bo wie, że wychodzimy :lool: (sam skojarzył tą komendę ;-) bystrzak!)
Ale jest problem, bo jak zamykamy go na chwilę, żeby na przykład posprzątać mieszkanie, to ta mała Bestia jakimś cudem potrafi z dobrze zamkniętej klatki wyjść!! :przerażenie: Nie wiem jak! Wychodzi przy zamkniętej górze i jakoś ten dolny zamek otwiera. Kiedyś wróciliśmy do domu, otwieram drzwi od pokoju, gdzie ma klatkę a tam mnie piesek przywitał poza klatką :przerażenie: tylko, że biedak miał ją dalej zamkniętą na górny zamek i nie mógł przez to się napić, bo tam ma ma miskę z wodą :mur: Jak zabezpieczyć drzwiczki, żeby to się więcej nie powtórzyło jak nas dłużej nie będzie w domu? Psiak nic nie niszczy, ale bo ja wiem, co mu wpadnie do główki :lool:
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 1 gru 2014, o 21:55

Karabinki powinny starczyć :D po jakiejś starej smyczy czy pierwszego lepszego budowlanego :P
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 1 gru 2014, o 22:10

Na to nie wpadłam! Dzięki! Oby zdało egzamin.
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 1 gru 2014, o 23:09

Na 99% zadziała. Sprawdziłam na psie z wybitnym talentem do otwierania klatek. Jak byłam z Luną na obozie, za każdym razem, kiedy wracałam do pokoju po choćby 5 - minutowej nieobecności, zastawałam Luną radośnie witającą mnie od samych drzwi :lool: Suwak materiałowej klatki rozpracowała błyskawicznie, nawet przysuwanie wejściem do ściany nie podziałało. Przez jakiś czas byłam zmuszona zamykać ją w łazience (przy 5 psach w pokoju wolałam nie ryzykować, że któryś jeszcze wyjdzie), ale co to dla niej drzwi zastawione łóżkiem :-P Ostatecznie wylądowała w klatce metalowej, którą też udało jej się jakimś cudem otworzyć. Pomogło przypinanie zasuwek do prętów klatki karabińczykami przepinanej smyczy.
Nyks
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 2 gru 2014, o 00:21

Ale agentka :roftl: rozbawiłaś mnie nieźle!
To trzeba wypróbować :-)
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez aschlichter » 2 kwi 2015, o 23:04

Tak czytam co piszecie i zastanawiam się czy klatka to jest dobra opcja dla mnie. Pies sypia w łazience z której wyniesione jest praktycznie wszystko. Nie wierzę że nie zniszczyłaby nic, zwłaszcza, że czasem w nocy słyszę, że bawi się plastikową butelką.. podczas naszej nieobecności również siedzi w łazience. Koło czerwca powstanie kojec do spania w nocy i przebywania podczas mojej nieobecności. Czy w takim razie uważacie, że klatka może być mi potrzebna? :-) z góry dziękuję za podpowiedzi :-)
Obrazek
aschlichter
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Elsa
Imię: Klau

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje