Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Klatka kennel

Nieprzeczytany postprzez Maciek1979 » 24 paź 2016, 17:10

Witam
Właśnie jestem na etapie zakupów dla zamówionego ON. Chciałbym sie dowiedziec czy klatka tych rozmiarów wystarczy czy może być trochę za duża. A może macie inne fajne klatki...? Chce zrobić dla psa posłanie w klatce , która może również służyć jako transporter. Z góry dzięki za informacje...
MIDWEST OVATION 1942 KLATKA DLA PSA 111X72X77CM, ROZMIAR XL
Maciek1979
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: ...
Imię: Maciej
Wiek: 38
Dołączył(a): 23 paź 2016, 17:53

Re: Klatka kennel

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 24 paź 2016, 17:34

moim zdaniem jest ok, ja mam o podobnym wymiarze :lool:
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 29
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 8
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Klatka kennel

Nieprzeczytany postprzez tara3 » 14 mar 2017, 22:06

dzień dobry,
od 3 dni mam owczarka niemieckiego 12 tygodniowego. Muszę zostawiać go samego w domu i iść do pracy. Wszyscy polecają mi klatkę kenelową a ja nie mam pojęcia jaką wybrać.
tara3
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Ewa
Wiek: 50
Lokalizacja: piaseczno
Dołączył(a): 14 mar 2017, 21:53

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post