Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Kochana Kora

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 18 kwi 2013, o 06:15

Moja Kora odeszła 11 lutego a 2 lutego skonczyła 16 lat dostała paralizu tylnych łap.Miałam Ja od kiedy skonczyła 4 tyg.Chciałam jej podziekowac za wiernosc za to ze byla z nami tyle lat.Tydzien po jej smierci pojechalam do hodowli ZE STYCZNIOWEJ ULICZKI w Zawierciu-Łazach i kupilam 3 i pol miesieczna sunie owczarka niemieckiego dałam jej to samo imie na pamiatke po tamtej.Wierze ze Tamta Kora nie miałaby nic przeciwko temu abym dała dom innemu psiakowi.Wierze ze Kora za TMjest szczesliwa biega sobie z psiakami jest młoda i zdrowa i kiedys sie spotkamy.Moje motto POKAZ MI JAKI JESTES W STOSUNKU DO ZWIERZAT A POWIEM CI JAKIM JESTES CZLOWIEKIEM.Na pamiatke K O R Z E. :-(
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje