Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Kojec :)

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 22 lut 2012, o 17:38

Schila ma wybrukowany kojec, ale ona raczej się tam nie załatwia, jest zamykana w nocy a rano wypuszczam ją z kojca i od razu za bramę idziemy na kupke i siusiu. A bruki latem spłukiwałam wodą z węża
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 22 lut 2012, o 17:40

martam111 wykladzina wykladzinie nie rowna. Nie wyobrazam sobie mycia wykladziny dywanowej np. :(
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez martam111 » 22 lut 2012, o 17:42

Ale ja pisałam o wykładzienie pcv. To nie jest dywanowa.
martam111
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez CaneLupo » 22 lut 2012, o 22:13

dlatego wlasnie napisalam ze wykladzina wykladzinie nie rowna :-)
CaneLupo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Padiel
Imię: Anna
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje