Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Kolor noska :(

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 15 sty 2013, o 15:48

Zauważyłam, że w ciągu ostatniego tygodnia zmienił się kolor sparusiowego noska :(. Nie jest już taki mocno czarny jak był, widać jakby różowawe przejaśnienia... Co to może być? Znów się boję o jego zdrowie no i wygląd troszkę też. Tak kombinowałam i pomyślałam, że to może od śniegu, bo on ciągle wtyka nos albo od soli na chodnikach...
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Pochwały: 2

Re: Kolor noska :(

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 15 sty 2013, o 15:59

Piotrek też ostatnio wspominał, że Zygmuntowi zjaśniał nochal. Ktoś mi mówił, że psy wytracają pigment w zimie, a później, wiosną ciemnieje. Egonkowa chyba jest bardziej wtajemniczona, bo Brunek to miał.
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 15 sty 2013, o 16:52

Nie wiem jak jest u ONków, ale mój wyżłowaty Ajaks też pewnej zimy zaczął różowieć na nosie, wet stwierdził, że go sobie lekko odmroził (fakt że wtedy było coś koło - 15 - 20 w dzień). Terapia była banalna, kilka dni smarowania wazeliną i problem zniknął.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 15 sty 2013, o 16:53

Uff... Trochę się uspokoiłam. Trochę - dlatego proszę o więcej informacji, jeśli ktoś coś wie :(
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 11 gru 2013, o 19:16

Podłączam się pod temat, Zuli też pojaśniał nochal i to mnie ciut niepokoi. Prosze o opinie.
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 11 gru 2013, o 21:03

Amisza co roku na zimę dostaje malinowego nosa :-) Na wiosnę nos czarny jak węgiel
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 11 gru 2013, o 21:10

Czyli nie ma powodu do zmartwień a jeszcze jedno pytanko a jak z noska pocieka woda to katar :ooops:
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 11 gru 2013, o 21:34

Psy mieszkające w mieszkaniach ,gdzie jest CO i suche powietrze,wychodzące na zewnątrz są narażone na nagłą zmianę temperatury zwłaszcza w duże mrozy.Amiszce się zdarza woda z noska.
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 11 gru 2013, o 21:42

Ok bardzo dziękuję i kłaniam się
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Perun » 14 gru 2013, o 22:47

Reko też pojaśniał nos. Na początku trochę mnie to zaniepokoiło, ale z tego co wyczytałem nie ma się czym przejmować.
Perun
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje