Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Kołtuny

Nieprzeczytany postprzez niya » 9 sie 2012, o 16:14

Chyba gdzieś był taki temat, ale się nie dokopałam.
Ambie ostatnio strasznie się kołtuni sierść, codziennie wyczesuję, codziennie odkłaczam, zabieram leniącą się sierść a mój piesio wniebowzięty bo czesany a jednak 2-3 dni później znów natrafiam na małe kołtuny i podejrzewam, że ona po nocach sama sobie łapami te kołtuny robi aby ją wyczesywać godzinami :lool:

Macie jakiś sposób na to?
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Kołtuny

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 9 sie 2012, o 16:23

Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Kołtuny

Nieprzeczytany postprzez niya » 9 sie 2012, o 16:29

dzięki wielkie, nie wiem jak ja to przeoczyłam
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje