Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Komu jeszcze psiaki fundują nowe okrycia podłóg? :)

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 21 lut 2012, o 12:27

A próbowaliście wyczesać psa furminatorem?
Zbiera cały martwy włos i podszerstek, jest rewelacyjny. Warto poświęcić tą godzinkę, dwie i problem sypiącej się sierści znika.
http://www.youtube.com/watch?v=Z992ZAUejAA
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez monika » 21 lut 2012, o 13:00

No tak, to jest świetna rzecz, ale czy to nadaje się do długowłosych? Bo słyszałam różnie.
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 21 lut 2012, o 14:59

Nadaje.
Uważam nawet, że lepiej wyczesuje psy długowłose niż te krótkowłose i szorstkowłose :-)
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 21 lut 2012, o 15:15

u nas też powoli się zaczyna kocie, psie...i do tego tony piachu, bo u nas mokro... :przerażenie:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 22 lut 2012, o 09:22

U mnie Max juz prawie skonczyl zrzucac kudly, ale Sabina jeszcze konczy, a Lulu na potege zruca szczeniecy puch. No i ten puch doprowadza mnie do szalenstwa, bo czepliwy jest duzo bardziej niz normalny psi podszerstek. Doszlo do tego, ze nie przytulamy sie w ogole, jak mam na sobie wyjsciowe ciuchy, bo bez szczotki na mokro nie mam szans na usuniecie tego badziewia. A narzekalam wczesniej na glupi zwyczajny podszerstek, to teraz mam puch za kare :-)
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje