Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Konie

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 22 mar 2011, o 22:55

Zdjęcia są po prostu cudne! Sama kiedyś jeździłam konno ale to było ho ho ho lat temu i jeszcze trochę ;)
Wyjątek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rex » 23 mar 2011, o 00:19

Piękne zdjęcia no i konie uwielbiam patrzeć na konie :lool: chociaż jeszcze nie jeździłam może kiedyś kto wie :roll: póki co lubię patrzeć na nie od dzieciaka lubiałam. :lool: zazdroszczę ci troszkę ich :-)
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Donka » 23 mar 2011, o 13:56

Piękne konie i zdjęcia :lool: a konie to Moja druga miłość po owczarkach :lool:
www.trojangold.pl
Donka
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 24 mar 2011, o 12:17

Super zdjęcia, no i Ty pięknie jeździsz i wyglądasz na tych konisiach :-)

Kiedyś też uczyłam się jeździć, skończyło się to udaną wyprawą po Bieszczadach na konikach huculskich....

zwykłe fotki z jakiegoś postoju

Obrazek
Obrazek
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 24 mar 2011, o 17:17

Bieszczady sa idealne na takie tereny :)
Ja latem jeżdżę do Komarowa (koło Zamościa), tajm są same pola i prawie zero domów. I te konie z kawalerii. Lubię szybklą jazdę, więc tam naprawdę można się rozpędzać. Czy dziury, czy jakieś przeszkody, te konie zapieprzają do przodu :)

A tu jeszcze kilka fotek :)

Na oklep ;)
Obrazek

Obrazek

Żeby jeździć trzeba się najpierw wdrapać ;)
Obrazek

Ale wcale jeździć nie trzeba :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aktualnie wyciągam Aluzję z kontuzji,. więc w grę wchodzi sama praca z ziemi - na lonży. Dzisioaj wsiadłam na samego stępa na chwilę, bo jesczze nie obudowały się jej mięśnie grzbietów. Ojj bardzo chciałąbym wrócić z nią do poprzedniej kondycji :)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 24 mar 2011, o 18:44

Świetne masz te konne zdjęcia , wszystkie zresztą.
Przejeżdżaliśmy z Basią ,Blackiem i Parysem dzisiaj przez "Pandor". Ale pusto było o 9-tej
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 24 mar 2011, o 19:03

ojj ja na Pandorze nie jeżdże ;) Bardziej na Katowice :)
Droga z Mikołowa do Katowic, po prawej stronie taka mała stajnia jest :) Zresztą dalej już na Zarzeczu jest stajni mnóstwo :)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 24 mar 2011, o 19:21

Na Pandorze Parys oswajał się z końmi.
Za małego za parkurem położyliśmy się obaj w cieniu i z daleka robiłem zdjęcia. w niedługim czasie podszedł do nas jeden z koni, byłem tak zaaferowany Parysem, aparatem i koniem że nie zauważyłem jak podeszły pozostałe i nas okrążyły, w sumie 5 szt :o po chwili rozeszły się do swoich zajęć - każdy skubał trawę.
Pandor to jest nasza stała trasa jedziemy albo w prawo albo w lewo Z/Na Halembę przez Starganiec, Stary Panewnik, Przystań. 18 -20km Latem obowiazkowo pływamy 8--)
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 24 mar 2011, o 21:28

Jangcy napisał(a):Na Pandorze Parys oswajał się z końmi.
Za małego za parkurem położyliśmy się obaj w cieniu i z daleka robiłem zdjęcia. w niedługim czasie podszedł do nas jeden z koni, byłem tak zaaferowany Parysem, aparatem i koniem że nie zauważyłem jak podeszły pozostałe i nas okrążyły, w sumie 5 szt :o po chwili rozeszły się do swoich zajęć - każdy skubał trawę.
Pandor to jest nasza stała trasa jedziemy albo w prawo albo w lewo Z/Na Halembę przez Starganiec, Stary Panewnik, Przystań. 18 -20km Latem obowiazkowo pływamy 8--)

Lubię to! :D Moja konna trasa :D <3
Pływacie na Stargańcu? Ja zamierzam tam w tym roku pławić konie ;) No i moją młoda też tam wziąć, niech pływa psisko :D
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 24 mar 2011, o 22:10

Tak na Stargańcu
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje