Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Konie

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 25 mar 2011, o 00:30

ło matko sto lat nie siedziałam w siodle... :| alez mam ochotę powozić dupsko na jakimś terenie :roll:
a starganiec polecam do pławienia koni :ok iks lat temu pływałyśmy tam w miare systematycznie z kopytnimi :-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 25 mar 2011, o 20:21

Tak?
Na stargańcu właśnie nie pławiłąm jesczze ;) ale mam fotki z jesiennego terenu :)
Stare jakieś:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 mar 2011, o 21:55

... kiedyś po amatorsku jeździłam trochę u moich znajomych....cudowna sprawa...
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 25 mar 2011, o 22:54

Jaaaakie piękne zdjęcia :-) :-) :-)

Przypomniały mi się hucuły i Bieszczady, hucuły po górach jak sarenki chodziły, docieraliśmy do takich miejsc gdzie normalnie człowiek sam nie dojdzie, jakieś mokradła, błoto, trawa po pachy, a konie w swoim żywiole. Mój pierwszy galop w terenie - niezapomniane przeżycie. Raz jak przechodziliśmy przez jakąś płyciznę, to pamiętam instruktorka ostrzegała żeby się nie zatrzymywać, bo jak chucuł zechce się wytaplać to nie ma zmiłuj się :lool:

fotki z pastwiska dzielnych hucułków :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 25 mar 2011, o 23:32

martakaminska napisał(a):Tak?
Na stargańcu właśnie nie pławiłąm jesczze ;) ale mam fotki z jesiennego terenu :)

tak tak ;)
ale dowiedz się teraz jak tam głębokością... bo jakaś znajoma mi mówiła, ze tam się spłyciło (hmmm :scratch ale przy naszych górniczych może i to możliwe...) i teraz średnio żeby kopytny pływał... ja dawno tam nie byłam więc nie wiem... ale dla mnie ta informacja comnajmniej dziwna :nea
a foty piękne...
ojjj, kusisz mnie Marta ;)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 26 mar 2011, o 10:22

Kuszę? :) Ja zapraszam do kopytnych :D
Najlepszy jest moment kiedy czujesz, że jestes całkowicie zgrana z koniem. Ja z Aluzja pracuję od pięciu lat, od niej zaczynałam... Przed kontuzją był chyba nasz najlepszy czas. Wystarczyło, że o czymś pomyslałąm, ona już wiedziałą co ma zrobić. Nie musiałam jej dawac najmniejszych sygnałów, ona wiedziała. I to wrażenie że podczas jazdy "płyniesz z koniem" niesamowite. Taka kompletna harmonia, rozluźnienie i twoje i konia. Cudowne uczucie :)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 7 kwi 2011, o 15:35

A to takie stare jeszcze ;)
Mojego autorstwa oczywiście.
Mistral - ogier z Komarowa. Niestety został sprzedany i nie wiem, czy będę miała okazję jeszcze kiedyś go fotografować :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 7 kwi 2011, o 16:02

martakaminska napisał(a):Tak?
Stare jakieś:
Obrazek
Obrazek

To jest Starganiec 8--)koło ósmej rano
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 7 kwi 2011, o 17:09

Piękne zwierzęta, zdjęcia też niczego sobie. :mrgreen:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 7 kwi 2011, o 20:21

Tak tak starganiec ;))
Ale tylko kopytka pluskałysmy :)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje