Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 17 paź 2012, 18:29

czy podajecie kości wołowe kiedy wychodzicie do pracy/szkoły by zając psiaki?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 17 paź 2012, 19:08

Ja takiej kości nie zostawiam bo jak już ją obgryzie z mięsa i chrząstek to zabiera się za samą kość, a potem ma rozwolnienie.
ObrazekObrazek
Kalten
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert
Wiek: 39
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Dołączył(a): 25 cze 2012, 08:37

Re: kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 17 paź 2012, 19:47

Ja raczej nie, bo wolę Ariankę mieć na oku jak się męczy przy ogryzaniu kości, poza tym na długo taka kość nie starcza :lool:

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 37
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 17 paź 2012, 20:10

K kości gryzie długo :roftl:jedną męczy już od 1.5 roku :roftl::roftl::roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 26
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 10
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 17 paź 2012, 20:19

Cóż to za kość była??? Z dinozaura???
Szpak
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Lokalizacja: PL
Pochwały: 13
Dołączył(a): 20 lip 2012, 08:35

Re: kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 17 paź 2012, 21:06

xxxkaluniaxxx napisał(a):K kości gryzie długo :roftl:jedną męczy już od 1.5 roku :roftl::roftl::roftl:

:roftl::roftl::roftl::roftl:do archiwum taką kość :D:roftl::roftl:
kati777
Losowy avatar

Re: kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 17 paź 2012, 21:31

Szpak napisał(a):Cóż to za kość była??? Z dinozaura???


zobacz tylko jakiego ona ma "owczarka" to zrozumiesz :roftl:
Bazooka
Losowy avatar

Re: Kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 18 paź 2012, 15:07

Miniaturowy łowczar :roftl:K nie przepada się za kościami ;-)od czasu do czasu trochę ją pogryzie i tyle , woli nią rzucać o ściany niż jeść :roftl:

A kość jest chyba wędzona wołowa :-)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 26
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 10
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 18 paź 2012, 16:57

Zdecydowanie nie polecam zostawiać psa samego z kością. Wczoraj zostawiłam Wirusa bez nadzoru na 0,5 h z wcale niemałą kostką cielęcą i po tym czasie zżarł główkę tej kości. Efekt tego był taki, że pół nocy nie spałam, bo wymiotował co jakiś czas pianką, aż w końcu nad ranem zwrócił kawałek tej kości. Rozwolnienia dzisiaj nie ma, ale co ja sie namartwiłam, że swojego psa skrzywdziłam ... :mur:. Dobrze, że tylko tyle się stało, bo przecież ta kość mogła mu zaczopować układ trawienny i wtedy bez interwencji weta by się nie obyło :przepraszam:.
Wilania
Losowy avatar

Re: Kości dla zajęcia czasu

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 18 paź 2012, 22:49

Wilania napisał(a):Zdecydowanie nie polecam zostawiać psa samego z kością. Wczoraj zostawiłam Wirusa bez nadzoru na 0,5 h z wcale niemałą kostką cielęcą i po tym czasie zżarł główkę tej kości. Efekt tego był taki, że pół nocy nie spałam, bo wymiotował co jakiś czas pianką, aż w końcu nad ranem zwrócił kawałek tej kości. Rozwolnienia dzisiaj nie ma, ale co ja sie namartwiłam, że swojego psa skrzywdziłam ... :mur: . Dobrze, że tylko tyle się stało, bo przecież ta kość mogła mu zaczopować układ trawienny i wtedy bez interwencji weta by się nie obyło :przepraszam:.

no wlasnie o tym pisalam: takie sa rezultaty "robienia psu dobrze" czyli podawania mu kosci!
Wilania u mojego Akkbara bylo dokladnie tak samo: najpierw wymioty a potem biegunka, albo zatwardzenie. :negatyw:
Bazooka
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post