Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Koszty sterylizacji?

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 6 mar 2012, o 20:31

Przd nami sterylizacja Lulu i tez chyba poczekamy do pierwszej cieczki. Tylko Maxa trzeba jakos jajek pozbawic uprzednio... :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Loca » 6 mar 2012, o 21:07

Biedny Maksio
Loca
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 5 kwi 2013, o 21:52

U mnie 260zł, u weta, koszt obejmował też tabletki przeciwbólowe i wizyty kontrolne po zabiegu. :-)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 17:34

U mnie w jednej z lecznic sterylizacja suczki ON 200zł. Pytałam ;) Ale wet mówił, że jak dla mnie, to się dogadamy ;) Bo kiedyś pomagałam w tej lecznicy ;)
kredqa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 14 maja 2013, o 21:55

U mnie duży pies ok 180 zł, suka 25 kg 250 zł, bez żadnej akcji. Warszawa jest przerażająco droga pod tym względem, a cena wynika głównie z kosztów utrzymania lokalu i pensji pracowników, a nie samej fachowości, narkozy czy opieki pozabiegowej. Poznań, Kraków i Gdańsk też mają ostre ceny.

Ja się teraz zastanawiam, czy Shirę ciachnąć już teraz, czy czekać do 1szej cieczki. Ale pewnie zrobimy jakoś niedługo.
Nakasha
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 15 maja 2013, o 10:08

Nakasha napisał(a):U mnie duży pies ok 180 zł, suka 25 kg 250 zł, bez żadnej akcji. Warszawa jest przerażająco droga pod tym względem, a cena wynika głównie z kosztów utrzymania lokalu i pensji pracowników, a nie samej fachowości, narkozy czy opieki pozabiegowej. Poznań, Kraków i Gdańsk też mają ostre ceny.

To jak w Wawie 250zł, to na moje miasteczko 200zł, to też fortuna!!! :diabeł:
kredqa
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje