Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Koty górą czyli kocie sprawy

Nieprzeczytany postprzez norineko » 25 sie 2014, o 22:19

W pierwszej chwili zastanawiałam się, czy nie wrzucić mojego znaleziska na wątek o myszkach, które też potrafią. Potem pomyślałam, że może lepiej do osobliwości.
Ale w końcu poszłam po rozum do głowy i doszłam do wniosku, że jednak najlepiej uhonorować koty i ich sprawy własnym, prywatnym wątkiem tylko o nich.

A oto co mnie zainspirowało:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10204711999428808

(mam nadzieję, że się wyświetli)

Myślę, że pasuje tu też nasz forumowy koci aporter :lool:

Niniejszym zapraszam do umieszczania tutaj wszelkich ciekawostek związanych z sekretnym życiem kotów i ewentualnie ich dwunożnych podwładnych :-)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Urodziny
Pochwały: 62

Re: Koty górą czyli kocie sprawy

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 26 sie 2014, o 20:48

:-o
Z aportem u kota poszło łatwo. Zastanawiam się jak ta osobliwość się rozpoczęła...

edycja dot. literówki
Ostatnio edytowano 2 wrz 2014, o 21:04 przez AnnaJagna, łącznie edytowano 1 raz
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Re: Koty górą czyli kocie sprawy

Nieprzeczytany postprzez norineko » 2 wrz 2014, o 20:32

Też się zastanawiam... Ale najwyraźniej kot nie ma nic przeciwko takiej formie polowania ;-)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Urodziny
Pochwały: 62

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje