Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Kraganiec

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 27 mar 2018, o 14:09

Witam,mam pytanie używa ktoś kraganiec dla swojego pieska
Hm jeśli tak to jakie używacie?
Mile widziane będe linki to krganców
Wielki dzieki i pozdro
Soniaduża
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Re: Kraganiec

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 27 mar 2018, o 15:53

Soniaduża napisał(a):Witam,mam pytanie używa ktoś kraganiec dla swojego pieska
Hm jeśli tak to jakie używacie?
Mile widziane będe linki to krganców
Wielki dzieki i pozdro

Nasze mają kagańce firmy chopo, są to kagańce fizjologiczne. Dla suki http://ipo-sklep.pl/p1246,owczarek-niem ... h-561.html i dla psa ale jest chwilowo niedostępny http://ipo-sklep.pl/p1245,owczarek-niem ... h-562.html
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 31 mar 2018, o 10:13

My też mamy fizjologiczny Chopo tylko ten bardziej kanciasty ;) LINK
Obrazek

Mamy też skórzany kupiony w zoologu więc linku nie mam. Kupiłem go po tym kiedy u weterynarza Brunner strzelił mi tym Chopo w głowę. Zobaczyłem wtedy chyba wszystkie gwiazdy ;)
Wygląda jak na zdjęciu. Wybierany metodą przymierzania żeby był w miarę duży, trochę jakby fizjologiczny.
Obrazek

Moja żona mówi, że ten skórzany lepszy (lżejszy), ale ja mam wrażenie, że Brunner woli Chopo.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 3 kwi 2018, o 08:15

Potwierdzam, jeśli kaganiec na włóczęgi i wyjazdy,to tylko fizjologiczny. My mamy z Ipo sklep w wersji sport, jest nieco zaokrąglony na obwodzie, nie taki kanciasty. To jedyny słuszny, pies może pić, ziajać, nie przeszkadza mu,choć jest dość ciężki. Falko ma,ale nie używa lub bardzo sporadycznie. Czasem się przydaje, kiedy musimy jechać np. pociągiem, jest zapowiedzią przygody i nie może się doczekać, by założyć mu na mordkę.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje