Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Krwawienie

Nieprzeczytany postprzez Mycek2012 » 15 lis 2018, o 20:36

Witam wszystkim potrzebuje waszej porady.mam 7 miesięcznego owczarka niemieckiego i zauważyłem ze czasami robi rzadszą kupkę i w jej zawartości jest krew co mnie martwi:( co myślicie? Co to może być ? Po psiaku nie widac żadnych problemów zdrowotnych skaka biega bawi się i ma apetyt. Czy może to być spowodowane ze czasami dostanie o garść jedzenia więcej ???? Karmiony jest suchą karma BRIT CARE JUNIOR dla dużych ras. Pozdrawiam
Mycek2012
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Max
Imię: Kamil

Re: Krwawienie

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 19 lis 2018, o 12:21

Krew w kale zawsze jest powodem do niepokoju. Nie ma co wróżyć z fusów, trzeba udać się do weta na diagnostykę.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 27 lis 2018, o 10:17

I jak? Byliście u weta? Jakaś diagnoza?
Dorobek
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bolo
Imię: Olka

Nieprzeczytany postprzez Mycek2012 » 28 lis 2018, o 11:03

Jeszcze nie byłem ale jak tylko będę dam znać co i jak;) czasami tylko się to zdarza myślałem ze może ze czasem dostanie pół lub garść więcej jedzenia bo zazwyczaj działo się to jak dostał trochę jedzenia gratis.psiak nie wyglada na chorego biega skaka pełen życia ;)
Mycek2012
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Max
Imię: Kamil

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje