Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Kurs pozorantów

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 13 sie 2013, o 21:33

Obrazek
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Re: Kurs pozorantów

Nieprzeczytany postprzez horman » 20 sie 2013, o 07:11

kurs weekendowy???
horman
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez m@g » 20 sie 2013, o 21:45

Ja też mam pytania:
- co oznacza, że kurs ma charakter szkolenia wewnętrznego tej akurat szkoły?

-co daje ukończenie kursu i zdanie egzaminu - jakie uprawnienia?

- czy po zaliczeniu kursu i zdaniu egzaminu wymagane są dodatkowe szkolenia i egzaminy, żeby zostać licencjonowanym pozorantem związku kynologicznego, a jeżeli tak, to jakie?
m@g
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: tylko towarzysko
Imię: Małgośka

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 20 sie 2013, o 23:40

Wszelkich odpowiedzi można uzyskać pod podanym numerem telefonu.

-- 21 sie 2013, o 21:09 --

horman napisał(a):kurs weekendowy???

czas trwania kursu 4 miesiace, obejmuje 64 godzin zajęć zarówno praktycznych jak i teoretycznych.

-- 21 sie 2013, o 21:13 --

m@g napisał(a):Ja też mam pytania:
- co oznacza, że kurs ma charakter szkolenia wewnętrznego tej akurat szkoły?

-co daje ukończenie kursu i zdanie egzaminu - jakie uprawnienia?

- czy po zaliczeniu kursu i zdaniu egzaminu wymagane są dodatkowe szkolenia i egzaminy, żeby zostać licencjonowanym pozorantem związku kynologicznego, a jeżeli tak, to jakie?

Oznacza to że nie ma charakteru zewnetrznego, czyli nie jest patronowane ani przez ZK, ani przez żadną inną insytucje

- Ukończenie kursu daje możliwość poszerzenia wiedzy oraz wlasnych umiejętnosci.

- Żeby zostać licencjonowanym pozorantem Związku kynologicznego wymagania są niezmienne od kilku lat i są one zamieszczone w statusie zwiazku kynologicznego:
ZASADY PRZYZNAWANIA UPRAWNIEŃ INSTRUKTORÓW SZKOLENIA PSÓW
w Związku Kynologicznym w Polsce

§ 3
Instruktorem szkolenia psów (lub pozorantem) może zostać tylko członek Związku, który wykaże się co
najmniej 3 letnim członkostwem w tym 2 lat potwierdzonego stażu w pracy społecznej przy szkoleniu
psów odbytego na kursach PT, IPO, obedience lub agility organizowanych przez OKSP.
Ma nieposzlakowaną opinię, zdał egzamin i odbył staż określony niniejszym regulaminem, a następnie
uzyskał pozytywne oceny na teoretycznym i praktycznym egzaminie.
Kandydat musi posiadać odpowiednią wiedzę, predyspozycje dydaktyczne, kulturę osobistą. Powinien
być odpowiedzialny i zaradny. Cechować go powinna spostrzegawczość, odwaga, cierpliwość i
umiejętność wyciągania wniosków z zachowań zarówno psów, jak i przewodników.
§ 4
Zasady te dotyczą również pomocników sędziego tzw. pozorantów. Powinni oni wykazać się taką samą
wiedzą teoretyczną wymaganą od instruktorów, a egzamin praktyczny polegać będzie na indywidualnej
pracy z psem początkującym, jak i wyszkolonym w ramach programu egzaminu. Pozorantów aktualnie
działających w Związku obejmuje również konieczność wykazania się sprawnością fizyczną (próba
sprawnościowa).
Zdjecia z poprzedniej edycji kursu dostepne są:
https://www.facebook.com/pages/Marek-Fr ... 39?fref=ts
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez m@g » 21 sie 2013, o 22:58

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że za 3000 zł dostajemy szkolenie, które nie jest potem honorowane przez ZK?
Jakie są wymogi ZK wiem, moje wątpliwości dotyczyły jedynie tego, że za sporą kwotę oferujecie kurs, który nie daje żadnych dalszych uprawnień i w zasadzie chcąc podążać dalej trzeba znowu płacić i nadal być "wyrobnikiem" ZK.
m@g
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: tylko towarzysko
Imię: Małgośka

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 21 sie 2013, o 23:48

m@g napisał(a):Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że za 3000 zł dostajemy szkolenie, które nie jest potem honorowane przez ZK?
Jakie są wymogi ZK wiem, moje wątpliwości dotyczyły jedynie tego, że za sporą kwotę oferujecie kurs, który nie daje żadnych dalszych uprawnień i w zasadzie chcąc podążać dalej trzeba znowu płacić i nadal być "wyrobnikiem" ZK.

ZK nie patronuje prywatnym szkołą, o czym zapewnie wiesz promując inną szkołe. Za 3000 zł otrzymujemy wiedze, oraz kształtujemy swoje umięjetności pod okiem jednego z najlepszych i czołowych pozorantów w Polsce którego wiedza i osiągnięcia w pracy świadczą o nim samym(Tak jak i psów przez niego przygotowywanych) . Uczestnicy oraz Uczestniczki poprzedniej edycji kursu są zadowoleni i zamierzają kontynuować poszerzanie swojej wiedzy.
Kurs ma na celu promowanie psiego sportu, zdobywanie wiedzy oraz umięjetności w pracy z psami.
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje