Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez dariex » 08 cze 2012, 11:46

Usuwacie pazury z łapek ? (mówię o Barfowiczach)
Ja nigdy nie podawałam Chivasowi - jakos chyba w jednym tylko sklepie w Krk widziałam kurze łapki i jakoś mnie nie natchnęło..Zastanawiam się nad tymi pazurskami.Nie utkną gdzieś w gardle?

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 38
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 08 cze 2012, 12:04

Ja daję swoim "kompletne" - nic nie ucinam, wrzucam do miski po 5 szt. dwa razy w tygodniu, razem z mielonym mięsem i warzywami.
Dziwnie wyglądają jak im pazurki z pysków wystają :roftl:- jak do tej pory nic nie utknęło, żadnych sensacji żołądkowych nie było więc nic nie wskazuje, że po drodze mogło się wbić i "dokuczać"
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 08 cze 2012, 13:09

dawałam w całości
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 08 cze 2012, 13:59

surowe to dawałam w całości..
ale gotowane dostaje bez długich kości i pazurków :-P
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 10 cze 2012, 12:45

dor_cia napisał(a):Ja daję swoim "kompletne" - nic nie ucinam, wrzucam do miski po 5 szt. dwa razy w tygodniu, razem z mielonym mięsem i warzywami.
Dziwnie wyglądają jak im pazurki z pysków wystają :roftl:- jak do tej pory nic nie utknęło, żadnych sensacji żołądkowych nie było więc nic nie wskazuje, że po drodze mogło się wbić i "dokuczać"


Też tak daję. A widok wystających z pyska pazurów, które przy gryzieniu ścięgien się ruszają jak żywe - bezcenny.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Avatar użytkownika
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Wiek: 66
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 24
Dołączył(a): 14 lut 2011, 12:56

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez sisi » 15 lip 2012, 21:05

Ja czasami daję surowe, ale bez pazurków.:PA słyszeliście może opinię, że jak pies będzie jadł surowego kurczaka- czyli liczą się i łapki- może próbować polować na kurczaki we wsi? Ostatnio kolega nawet mi opowiadał, że jemu też tak mówili i rzeczywiście pies polował na drób.:)
sisi
Losowy avatar

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez dariex » 15 lip 2012, 22:28

Sisi,no nie świruj :roftl:to zupełnie jak z tym surowym mięsem -jak pies będzie jadł surowizne to będzie agresywny :lool:

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 38
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 16 lip 2012, 06:40

sisi napisał(a):Ja czasami daję surowe, ale bez pazurków.:PA słyszeliście może opinię, że jak pies będzie jadł surowego kurczaka- czyli liczą się i łapki- może próbować polować na kurczaki we wsi? Ostatnio kolega nawet mi opowiadał, że jemu też tak mówili i rzeczywiście pies polował na drób.:)


Taaa... A jak mu dasz płetwę rekina to wskoczy do morza i będzie polował na rekiny :lool::lool::lool:

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Avatar użytkownika
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Wiek: 66
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 24
Dołączył(a): 14 lut 2011, 12:56

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez sisi » 16 lip 2012, 11:46

Nie no, pytam bo tak słyszałam;P U nas kur na wsi nie ma, więc nawet nie ma jak się przekonać;P
sisi
Losowy avatar

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez dariex » 16 lip 2012, 18:26

To dobrze,bo jeszcze by sie okazało,ze by pieski zaczęły gdakac :aaa:

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 38
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post