Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 22 sie 2012, 12:24

To ja Wam coś napiszę... Kupiłam całe 2 kg kurzych łapek. Zapakowałam w parę woreczków, poszły się mrozić, dwa zostawiłam. Zawartość jednego dalam na surowo ZUlusowi - zjadł jedną łapkę z wielkim bólem, resztę zjadły pozostałe czworonogi. Drugiego dnia ugotowałam kurze łapki z wypełniaczem i warzywami, super galareta, podałam i pies nawet nie ruszył !! Szkoda gadać... chyba muszę podawać ugotowane, nie czekając aż się zrobi galareta... :/ Ten pies się robi wybredny.
Kiria
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus
Wiek: 28
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 08 lis 2011, 10:13

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 13 paź 2012, 20:45

Ja dziś dałam mojemu surowe, jutro gotujemy (teraz je gotowane z galaretką bo Filowi to robimy na nogi). Baaardzo mu smakowały takie rarytasy :lool::lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 14 paź 2012, 10:16

Za łapkami chodziłam cały tydzień i nie mogłam dostać, bo albo nie dowieźli, albo już się skończyły. Okazuje się, że to rarytas :przerażenie:-Lublin, Polska klasy B itd :-((Ja tam się brzydzę, Piotrek je ugotowane i dzieli się z futrami.
W końcu poprosiłam o odłożenie 1,5kg. W domu dałam 2 sztuki dla Franki i 2 szt. dla Zygmunta. O ile suka jest wszystkożerna, to Zygmunt ostrożnie wzioł do pyska, poszedł na bok, powąchał i powolutku zjadał. Po 5 minutach zarzygał cały przedpokój :przerażenie:
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 paź 2012, 10:26

Karoll napisał(a):Za łapkami chodziłam cały tydzień i nie mogłam dostać, bo albo nie dowieźli, albo już się skończyły. Okazuje się, że to rarytas :przerażenie:-Lublin, Polska klasy B itd :-((Ja tam się brzydzę, Piotrek je ugotowane i dzieli się z futrami.
W końcu poprosiłam o odłożenie 1,5kg. W domu dałam 2 sztuki dla Franki i 2 szt. dla Zygmunta. O ile suka jest wszystkożerna, to Zygmunt ostrożnie wzioł do pyska, poszedł na bok, powąchał i powolutku zjadał. Po 5 minutach zarzygał cały przedpokój :przerażenie:


wymiziaj Zyge od ciotki Moni :lool::lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez Ryszawa » 03 lis 2012, 11:55

Gdzie kupujecie surowe kurze łapki? Mieszkam pod Warszawą w Zielonce i .... w osiedlowych marketach i mięsnych nie mają i nie mogą nawet zamówić, byłam nawet na sobotnim targu i też obleciałam wszystkie mięsne stoiska .... mają totalnie wszystko, poza kurzymi łapkami:( Jedyne to takie wędzone w zwierzakowych ale surowych niet. Skąd kupujecie?!
Ryszawa
Losowy avatar

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 03 lis 2012, 12:21

U nas są na ryneczkach w budach z drobiem, widziałam też w Realu.
Torze gotowałam galarety jak była mała i obierałam wszystko by podawać bez kosteczek. Teraz czasem też jeszcze gotuję, bo obie lubimy.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 03 lis 2012, 13:21

My kupujemy na targu, ale raz dostałam też w tesco :)

Ps. Musisz popytać, bo u nas też nie zawszę są, tylko 1-2 x w tygodniu.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 03 lis 2012, 14:23

Ja kupuję albo w markecie, albo w firmowym sklepie drobiu :)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 03 lis 2012, 19:05

ja najbardziej, bo najłatwiej lubię podawać surowe łapki..mam pytanie czy są one tak samo ''zdrowe'' jak galaretka z nich?
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Wiek: 26
Lokalizacja: prawie rzeszów
Pochwały: 3
Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:06

Re: Kurze łapki

Nieprzeczytany postprzez hulan » 03 lis 2012, 20:31

my jemy tylko surowe :lool:
i niestety bardzo nieczesto, bo u nas ich brak :negatyw:
hulan
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dora
Imię: Joanna
Pochwały: 1
Dołączył(a): 27 lut 2011, 19:52

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post