Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Łakomstwo mojego psa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 2 paź 2012, o 13:25

W zasadzie,to nie wiem gdzie wkleić post: do działu zdrowie, żywienie, czy o wszystkim ;)
Zdecydowałam się tu. Jak coś, to proszę o przeniesienie.
Rzecz ma się następująco: łakomstwo, mojego baaaardzo grzecznego szczeniaka sięgnęło zenitu. :lool:
Piekłam ciasta na spotkanko. Zostawiłam na blacie w kuchni żeby przestygło. W tak zwanym międzyczasie poszłam wywiesić pranko na balkon.
Zdziwiłam się, że moje idealne maleństwo nie towarzyszy mi przy wieszaniu. Pomyślałam sobie,że chłopaczysko się zwinęło w kłębek i chrapie gdzieś w czeluściach mojego m-4. Jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam owczara z kruszonką od drożdżowego na pychu. Pognałam do kuchni i co zobaczyłam ? :roftl: Zeżarte pół dużej blachy świeżutkiego, jeszcze ciepłego ciasta drożdżowego. Myślicie,że coś mu było? Figa. Nawet niestrawności nie dostał. Ma dzieciak strusi żołądek!!
Nauczka na przyszłość: ciasto drożdżowe+ mój pies= brak ciasta :roftl:
To taki humorystyczny akcent z mojej strony.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Re: Łakomstwo mojego psa

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 2 paź 2012, o 14:29

:roftl:
Jaki wniosek? Pieczenie ciast nie ma sensu. ;-) :roftl: :roftl: :roftl:
Ale przynajmniej chłopak się najadł do syta pyszności :)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Re: Łakomstwo mojego psa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 2 paź 2012, o 14:36

Hmmm sens ma. Jedynie trzeba strzec ciasto przed moim łakomczuchem. Swoją drogą skoro mu smakowało, to chyba było dobre.
Na resztę załapały się osiedlowe gołębie. Młody był bardzo niepocieszony,że one dostają, a on musi patrzeć :) :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje